Tartıya Bakıp Ağlamak?

Kiloluyum. Diyet denedim ama olmadi. Yemeyince insan boş hissediyor. Bir parça çikolata mutluluk veriyor. ama kilo alıyorum ve cok mutsuzum. Kendimi bildim bileli hep iriydim. Kendimle barışık olmak ta bir yere kadar kardeşim. Azıcık kavga edeyim yoksa gitmeyecek bu göbek! Önerileriniz bayanlar?

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ben kendimden örnek veriyim ama bana uyan sana uymayabilir rahatsızlığın veya başka bir problemin varsa uygulama, ben 2 haftada 5 kilo vermiştim biraz sağlıksız olabilir ama moralim çok bozuktu o zamanlar
    Sabahları bir kase müsli yiyip dışarı çıkıyordum ara öğün olarak bimin meyveli yoğurtları var onun çileklisinden yiyordum akşam da sadece çorba içiyordum. Bu böyle yaklaşık bir hafta kadar gitti aralarda ara öğünü ve akşam yemeğini değiştiriyordum mesela ara öğünde yoğurt yerine bir tane yulaflı bisküvi yiyorum akşamda biraz yemek yiyordum bu şekilde 2 hafta devam ettim sonra 5 kilo verdiğimi farkettim. Daha sonra işler yoluna girince moralim de düzeldi ama yeniden eskisi gibi yiyip bu kiloyu geri almamak için makarna, pilav gibi şeyleri kestim yürüdüm. Böylelikle verdiğim kilomu da korumuş geri almamış oldum. Dediğim gibi bu sadece benim yaptığım bir şeydi doğru bir şey değildir belkide çok vitaminsiz bırakmış olabilirim vücudumu sen yine de destek alabilirsin :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• kardeş istedikden sonra her şey başarılır da sende istek, azim, kararlılık, disiplin eksik.

0|0
    0|0
  • Yerken bana mı sordun
    Yaradan da kabul etmeyecek seni
    Toprak bile kabul etmez

0|0
    0|0
  • diyetisyen ve iyi bir spor hocası olan salon bul derim

0|0
    0|0
  • Tartiya bakıp ağlama tartı sana vücudunun ne kadar ne kadar yağ ne kadar kemik ne kadar kas soylemez

0|0
    0|0
  • hırslı olursan spor yaparak süper bir vucuda kavusabilirsn

0|0
    0|0
  • 1 yiyorsan 2 de spor yap

0|0
    0|0
  • Deymez2 o güzel Göz yaşına bu kadar zorunda gidiyorsa verirsin

0|0
    0|0
  • Bende baktım 104 olmuşum makine error vericek

0|0
    0|0
  • @Edyline bir hadi ordan git her boka yorum yapma

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• şuanda hızlı kilo vermek istiyosun ama yavaş yavaş biraz kısarak vermelisin normal çikolata yerine bitter yemeye başla ama abartmadan günde bir kare daha sonra 2 günde 1 haftada filan diye uzaklaş biraz az ve sık ye bir anda yemeğe yüklenme abur cubura ara ver biraz yürüyüş yap evde egzersiz yap hareket et olmicak şey değil verirsin canım

0|0
    0|0
  • Niye ağliyosun ki standart bir turk kadini bir cocuk sonrasi ağladğn kiloya hop diye ulasiyo zaten salla ya

0|0
    0|0
  • Kesinlikle sıkma canını.
    Yoğurt rejimini bir araştırmalısın bence:)

0|0
    0|0
  • Diyestisyen

0|0
    0|0
  • Boy ve kilon kaç? Ve kilon sürekli değişiyor mu yoksa sabit mi

0|0
    0|0
  • Kararlilik ve spor.

0|0
    0|0
  • Aynaya bakmıyorum evden çıkmıyorum kulakligi kulağıma takiyorum evdekilerin dediklerinide duymuyorum böyle bir köşede ölmeyi bekliyorum aglamaktan gözümde yaş kalmiyo mecaz değil gerçekten bazen aylarca ağlayıp sonra aglasamda gözümden yaş gelmiyor ben çok sıkıldım

0|0
    0|0
Yükleniyor...