Canlı Günlük fikri?

Mesela, hiç tanımadığınız birinin sizin en büyük sırdaşınız olsa? Adini bile bilmediginiz, ayni sehirde olmadiginiz hatta ayni ulkede bile olmadığınız biri. Öyle biri olsun ki, hergün birbirimize o gün neler yaşadığımızı ve ne hissettigimizi konusalim. Ne yapmam gerektigine dair bana tavsiyeler verse. Ona sırlarımı versem. Ne de olsa kim olduğumu bilmiyor. Nasil ifşa edebilir ki? Size cevaplar veren, tavsiyeler veren, sizinle dertlesen bir günlük hayal edin. benim gibi düşünenler yorumlardan yazsa fena olmaz. Neler yazacaginizi cok merak ediyorum

Güncellemeler:
2ay Sbdkhdidhd

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• vardı böyle biri benim connected tan tanışmıştım her gün yazardı çok sevmiştim kendisini hep buluşmak istediğimi çok yalnız olduğumu aöylerdim en koyu yalnızlık bile bir tanık ister diye alıntı yapardı nerde böyle güzel insanlar peh

0|0
    0|0
    • 2ay

Bulusmadan sadece internet üzerinden neler oldugunu ve ne konuda ne hissettigimi hic yargilanmadan paylasabilecegim biri cok guzel oldurdu. Annem psikolog. Boyle seylerle ic iceyim ve birilerinin sorunlarina tavsiyeler vermeye bayılıyorum.

En İyi Erkek Görüşü

• Modern zamanların yalnızlık içinde boğulan insanciklari işte...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...