Bir insan bu kadar ölmek isteyip neden Yaşar?

Kafayı yemek üzereyim ya da yedim başka çıkış yolum yok gibi anlaşılmıyorum sevilmiyorum her kötü şeyi benim yaptığımı düşünen insanlar oluyor hep. İki defa intihar ettim yok yok ölmeyi bile beceremiyorum o kadar beceriksizim ki ölemiyorum hastane de 3 gün yatıp geri geliyorum dayanamıyorum artık.

0|0
10|13

En İyi Erkek Görüşü

• Neden ölmeyi deniyorsun ki? Yani zamanında benim de karar verdiğim son saniyede vazgeçtiğim birşeydi. Ama şu andaki sıkıntılar sürekli olarak sürmüyor ki. Var olmak en büyük acılarıyla bile olsa güzel. Başka bir şehirde bir başlangıç yapabilirsin ölüm yerine.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ölmek isteyen ölür git ana yolda tırın önüne atla bak bakalım ölüyor musun ölmüyor musun. girmeyin şöyle ölmeyi bile beceremiyorum triplerine

1|0
    0|0
    • 2ay

Ne biliyorsun? Benimle ilgili ne fikre sahipsin ilgi odağı olmak istesem aptalmıyım Gizli yapim? Haddinizi aşmayın lütfen

• 2ay

Yöntem sormuyorum öyle olsa belirli şekilde isterdim hadsizlik etme diyorum? Yargısız infaz yapamazsın.

Erkekler Ne Diyor 12

• Hayat güzel, tadını çıkarmaya bak.

0|0
    0|0
  • Yaşamayı seçmek senin kötülüğünü isteyenlere verebileceğin en iyi seçenektir. Yaşamayı seç ve herkese hal ettiğini ver.

1|0
    0|0
  • Bu sefer önce ozon içip sonra da kendini evinin çatısından atarsan yaşamazsın

0|0
    0|0
  • Çünkü her saniye hayat devam eder ama sen bunu kabullenemezsin.

0|0
    0|0
  • yaşamak tatli gelir ölmek zor.. kötü hissederiz ama 1 gün ölmek için hergün yaşı oz

0|0
    0|0
  • Ne yaşadiniz bu kadar?

0|0
    0|0
    • 2ay

Bir hata yaptım ve bana ait ne varsa kaybettim. Annem babam kardeşlerim paralarım arkadaşlarım gururum Onur'um güvenim mutluluğum vicdanım. Her şeyim gitti bir Can'ım bir de ben kaldım uzun uzun anlatmak isterdim ama kısaca bahsetsem daha iyi

• 2ay

Evet

• 2ay

sen bana yazabiliyor musun bir saygısızlık yüzünden hesabımı sildim dün 🙁

• Zaten herkes gibi bir gün ölücen niye bu fırsatı degerlendirmiyorsun...

1|0
    0|2
  • Reset at evi terk et !

0|0
    0|0
  • Günü bitmemiş

1|0
    0|0
  • Ailen varsa yaşamanumudun vardır

0|0
    0|0
  • Neden ama bir sebebi var mi hayat yaşamaya değer güzel bir hayat bir sebebi olmalı

0|0
    0|0
  • gel biraz görüşelim kamerada desek trip basarsınız sevilmedik diye bunalıyorsunuz

1|0
    0|0
    • 2ay

Mesele bu denli sevilmek değil.

• 2ay

Benim kapanamayacak sevgi yanlarım var mesele sevgili değil. Anlatabildim mi?

• 2ay

dene diyorum işte sevgili için d eğil kendin için. bırak karşından ilgi beklemeyi kendini mutlu etmeye bak. oz aman beklediğin sevgi gelecek. yoksa kuru kuruya sevgili nükleer atık kadar tehlikeli ömür törpüsü

Kızlar Ne Diyor 9

• kaderinde yaşamak varsa istediğin kadar kendini öldürmeyi dene yine bir şey olmaz yine bir şey olmaz.

0|0
    0|0
  • Sevdiğinin toprağini öpüp yaşamak icin nedenj kalmamiş birisi olarak söylüyorum
    Ölünmüyor..

0|0
    0|0
    • 2ay

Ne garip. Kanser bir sevgilim vardı 2 yıl önce. Tabi artık yok.

• 2ay

Yaşıycaz başka yolu yok öyle öyle diri diri yanarak yasycaz
      İnanclarni terk etmiş birisi olarak ona kavuşamayacağmi bildğim için ölmeninde faydasi yok
      Şarkilardan resimlerden gittğiniz mekanlardan uzak dur

• Zorundayiz sanirim aciya

0|0
    0|0
  • Bu kadar depresif olursan yasayamazsin zaten

0|0
    0|0
  • Bence pozitif enerji yükle kendine biraz beşardığın şeyleri yap

0|0
    0|0
  • Benim gibi yap gerci bilegimi olecek kadar kesip kurtuldum olan elime oldu...

0|0
    0|0
    • 2ay

siz şakamısınız ya dengesizler napıyosunuz cana kıyılır mı

• 2ay

saçmalama ya seni hayata bağlayacak biri olsun hayatında

• 2ay

@Bad_Girl_Şirine
      Siz kızlar çabuk pes ediyorsunuz, üzülüyorum halinize... Hastaneleri gezsen senin yerinde olmak için servetini verecek bir sürü insan görürsün... Gençliginizin güzelliginizin hiç degeri yok mu? Hayattan bu kadar çabuk vazgeçmeyin...

• Yasamasi gerekiyor bazi şeylerin senin olan

0|0
    0|0
  • Son kattan atla

0|0
    0|0
  • bende ölmek istiyorum ama cesaret yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...