Kendimi yalniz hissediyorum?

Pazar gunu universite icin okuyacagim sehire gidiyorum. Su surec benim icin cok duygusal sonucta 19 senelik evimden ayrilicam bu kadar uzun surelik. Ama hani ne biliyim ben annemin babamin da benim icin boyle duygusal olmasini isterdim. Annem hic umursamiyo, babam yine az cok kosturuyo esya islerime falan. Kendimi cok degersiz hissediyorum ya bir insan hic mi uzulmez duygusallasmaz kizi evden uzaklasicak diye :( her konuda boyle bu :(

0|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

• Sen uzaktayken belki annen özler değerinin farkına varır. Yok eğer farkına varmazsa, işerde ben onun gibi bir anne olmayacam diye kendine misyon edin. Derslerine odaklan, kimsenin eline koz verme güçlü ol, olamıyorsan güçlü görün.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sen bide gittikten sonra gor onlari arama bak nasil arıyorlar seni 😉

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Alışırsın zamanla ailenin umursamamasına şaşırdım. Allah kolaylık versin şimdiden.

1|0
    0|0
  • Ya daha dur sen oda üzülüyordur ilk bir ay özlemekle geçecektir sen ortamını kurunca okulla emın ol sen daha az onlar daha cok özlicek :)

0|0
    0|0
  • Hissetme

0|0
    0|0
  • alışırsın

0|0
    0|0
  • bisey olmazz nolcak kendin icin zaten

0|0
    0|0
  • Ben varım merak etme gideceğin sehri soyle bana

0|0
    0|0
  • Küfretmek istemiyorum.
    Gün gelince sende böyle yapmazsın

0|0
    0|0
  • Hangi sehire gidiyon

0|0
    0|0
  • Ne kadar basit nedenler bunlar ya.

0|0
    0|0
  • Hangi üni

0|0
    0|0
  • nerden nereye gidiyorsun

0|0
    0|0
  • Başta olur öyle şeyler ama sonra alışınca ordan kopmak zor gelir

0|0
    0|0
    • 2ay

Ya ben alisirim alismasina ama ailemin yaptigi zoruma gidiyo bir

• 2ay

O konuda bişey diyemicem ailen sonuçta

Kızlar Ne Diyor 8

• Gittiğinde senin için yeni bir hayat başlayacak senin sekillendirdiğin bir hayat ve daha özgür bir hayat bunu sakın unutma ve sakın üzülme

0|0
    0|0
  • Bu sitede kalmaya devam et kafa dagitmaktan baska caren yok

1|0
    0|0
  • Altiustu okumaya gidiyorsun askere gitmiyorsun abartmasan hoj

0|1
    0|0
  • Uni. bitincede tekrar eve dönmek istemeyeceksin. Bende çok korktum yurda giderken 1 ayda ancak alistim.

0|0
    0|0
  • Üzülme gizli üye ben senin yanındayım 🙏

1|0
    0|0
  • Seni üzmemek için göstermiyor büyük ihtimal ve kendi ayaklarının üstünde durmayı öğreneceğin için gurur duyuyorlardır seninle. Emeklerini boşa çıkaracak şeyler yapma oralarda yeter 😂 şaka bir yana şanslısın ben pişmanım şehir dışında okumadığım için

0|0
    0|0
  • belki dışarıya vırmuyordur bilerek ya da bilmeyerek seni üzmemek için

0|0
    0|0
  • Yokluğunda çok ararlar seni

0|0
    0|0
Yükleniyor...