Universite icin ne yapmaliyim?

Arkadaslar bu yil son yilim iyi bir yere gitmek istiyorum ve bir sevgilim var 4 ay oldu birbirimizi seviyoruz guveniyoruz ailesi biliyor ayni okuldayiz fakat okul cok iyi degil ee malum bu yil da derslere odaklanmam lazim ozel bir okula gecmem lazim fakat gecince gorusemiycez ve cok seviyorum, gecicegim okulda da en yakin arkadasim var napmaliyim hic bilmiyorum..

Güncellemeler:
2ay Sizce ne yapmaliyim.

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• 4 aylık ilişki yeni sayılır henüz temeli oturmuş olmayabilir. Ama yanlış anlamazsan üniversiteden önce ilişkilerde bu sorunlarda genelde sonu hüsran olmuştur bu da sevgiyi , aşkı suyun akışına bakmadan yaşamak olduğu için. Aşk güzel birşey sevgi de mutluluk da. Ama mesafeler ilişkide artıdır. Şöyle düşün balık tutmak için olta atıyorsun 1 saat bekliyorsun birşey yok. Yer değiştirmek istiyorsun başka yerde balık vardır diye eğer değiştirdiğin yerde balık varsa ha o zaman denizde sıkıntı yok diyorsun yerde problem varmış.. Sen okulunu değiştir ilişki bundan negatif yönde etkileniyorsa o zaten sonu olmayan bir ilişkidir , önceden bitmesi iyi olacaktır..(Ben üniversite son sınıf öğrencisiyim bu konuda çevremde ve kendimde çok tecrübe gördüğüm için yazdım ) Kardeşim ilişki fedakarlıktır , mesafeler ilişkiye pozitif tat katmalı denemelisin.

1|0
    0|0
    • 2ay

Cok sagol bende tecrube sahibi olanlardan yorum almak istedim cok yardimci olduun

En İyi Kız Görüşü

• ya bence sorun olmaz millet ne mesafelerden ilişki yaşıyor, iki üç gün görmezsin haftasonu buluşursun

1|0
    0|0
    • 2ay

Haklisin ya bu kadar basit aslinda

Erkekler Ne Diyor 2

• soru tam ne ya :):):)

0|0
    0|0
  • bence okulu burakmalisin :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Okul değiştirmezsen ister istemez derslerin önüne geçecek sevginiz. Sonra oldu ki ayrıldınız bir bakacaksın ki yaptığın fedakarlığa değmemiş. O yüzden okulunu değiştir eğer gerçekten seviyorsa zaten ayrılmazsınız

1|0
    0|0
  • ya tm seviyorsun falan da aynı okulda olsanız sürekli birliktesiniz son senen yani bir kavga etsen moral çökücek bide gördükçe üzülüceksin derslere tutunmayacaksın falan böyle bir risk alma derim

1|0
    0|0
Yükleniyor...