Arkadaşlarınızın Ego / Baskınlık yarışı hakkında düşünceleriniz?

Arkadaşlar. sevdiğim iki yakın arkadaşım var. Onları ben tanıştırdım. Kız muhabbetlerinde daha kafa oluverdikleri için dostlukları benle olan dostluklarını geçti olabilir kıskanmıyorum mizaç farkı.
ama bir arkadasım var ki. sürekli baskın gelmeye çalısıyor. espri yapacağım diye kücük dusurmeye calısıyor. Ortamlarda artist artist hareket ediyor "başkan" "reis" gibi tabirleri baskın söylüyor vs vs vs
bugün çok antipatik geldiğini fark ettim ve cevremde bu sekilde davranan biri varken geriliyorum. Yani benim iliskilerim normal ama böyle birileri olduğunda bir tık kabuğuma çekiliyorum.
16-17 yaslarında normalde bu arkadas 22 yasında bunu yapıyor... kızlar arasında böyle didismeleri hep duyarızda erkekler arasında da bu tarz baskın gelme oluyor ama burada bir yarısta yok aramızda iyi arkadaslarız ama son birkaç yıldır bu tavırda bu arkadas neler dusunuyorsunuz?

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ergenliğini bitirememiş

0|0
    0|0
    • 2ay

Ya sadece ergenlikle açıklamayalım. Bu cocuk kazanc bakımındanda iyi durumda kızlar bakımından da ilgi odağı. hani bu yasta zaten birseyleri aşmısken neden böyle bir mizac var beni rahatsız ediyor ama ona yapacak birşey yok... siz ne yapardınız böyle bir dostunuzun yanında...

• 2ay

Öyle birini dost edinmem zaten dostum falanda yok kimseyi dost olarak görmüyorum. Demek ki bunun karakteri böyle ama oturmamış daha

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...