İlkokuldayken okula hiç oyuncak götürdünüz mü?

Bu soru daha çok kızlara sorulmalı, herhangi bir oyuncak hiç götürdünüz mü? #Çocuklar

Güncellemeler:
2ay Uyan Lan Uyan, Yüzünü Yıka, ALLAH Cezanı Vermesin, Tatlı Uykular İyi Geceler Nedir
#PardonGençler

0|0
24|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Herkes okula oyuncağını götürürken ben anamın dikiş makinesinin volanını direksiyon niyetine götürürdüm elin bebeleri 6. sınıf da beslenme çantalarından çizi, ikram gibi adlarıyla bile bir çocuğu baştan çıkarabilecek çeşitli gıdaları tüketip hayvan gibi 50-60 kilo cüsseleriyle yanımdan geçerken sıraları titretirken ben babamın durumu olmadığı için 5 dakikalık zaman diliminde emekli aylığını çekmek isterken sıra beklemek istemeyen kamu emeklisi gibi eve gider peynir zeytinimi yer geri giderdim niye tenefüsde bir şey almıyorsun sorularına ise buradaki bisküvileri sevmiyorum diye yavşaksı gülümseme ile geçiktirmeye çalışırdım halbuse o bisküviler için yapmayacağım girmeyeceğim risk yoktu bir tane arkadaşım vardı batuhan diye hiç unutmam sırf benim durumumu bildiği halde ikramın o iki bisküvi arasındaki kremayı tek bisküvinin üzerine şokomigo sürer gibi ballandıra ballandıra yerdi öyle böyle fakir değildik ya aydat ödeyemezdik diye okul bize para öderdi.

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 23

Erkekler Ne Diyor 4

• İlkokulda okurken, okuldan sonra bir yere misafirliğe gidecektim. Misafirliğe gideceğim yerde oynamak için çantama birkaç oyuncak atmıştım :D Ders esnasında defterimi çıkarmak için çantamı açtığımda oyuncaklar yere düşmüştü. Öğretmen bunu görünce oyuncaklarıma el koydu. Oyuncaklarım öğretmenin masasının üstündeydi ve ben hemen öğretmenin karşısındaki sırada oturuyordum. Öğretmenin oyuncakları unutup kendi işiyle ilgilendiği esnada el çabukluğuyla kimseye çaktırmadan oyuncakları öğretmenin masasından alıp çantama atmıştım :D Öğretmende asabi sert bir öğretmendi :D Yakalansam fena olurdu :D

0|1
    0|0
  • Boncuklu tabanca

0|1
    0|0
  • hayır götürmedim hiç

0|1
    0|0
  • Götürmedim

0|1
    0|0
Yükleniyor...