Daha yeni yobazin biri soru sormuş?

Yobazlara inat lisede pantolon yerine etek giyebilmek için ne yapabiliriz. O tur dusuncedeki insanlar yuzunden bizim lisemizde pantolon giyiliyor

0|1
6|17

En İyi Erkek Görüşü

• Valla şu an bir yobazın sorusunu cevaplamak zorunda kaldığım için kendimden utanıyorum ^^ Ve bu yobaz muhtemelen 16-17 yaşında ^^

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sanane kimin ne giydiğinden herkes ne isterse giyer. Ayrıca yobaz diye sınıflandırma yaparak sen yobaz oluyosun !!

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Pantolon giyende g*tünü sıktırıyor etek giyende kısaltıyor, ne yaparsan boş.. Herkes istediğini yapıyor.

0|0
    0|0
  • Sana hak veriyorum. Fakat unutma ki bu ülkede IŞİD zihniyeti taşıyan insanlar var. Burası Stockholm değil ama burası Stockholm sendromu yaşayanların ülkesi! Tabi bu da bir dönem ve bu dönem de bitecek. Mücadeleyi bırakmadan sabretmek lazım

0|0
    0|0
  • sonra bozo tocovoz odoyolor

1|0
    1|0
    • 2ay

Benim kiyafet özgürlüğüm var. Bu özgürlüğüm yuzunden boyle seylere maruz bırakan sizin beyinlerinizde sorun var. Pardon sknizin yönettiği beyinler :D

• 2ay

boyle istekli olanlar hak ediyorlar canim senin etegije popona basina karisan kimse yok soruyu iyi oku oncelikle inat giymek ne demek kıskırtmak olmuyomu?

• Hükümete vermemesi gerekiyor ve okuması gerekiyor veya bir sevgili edinip sana yan gözle bakanı assın diyorum

0|0
    0|0
  • Pire icin yorgan yakiyosun ama sen

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Imza toplayip milli egitime gonder

0|0
    0|0
  • Yobazdan bol ne var ;)

0|0
    0|0
  • Sen bunlara takılacağına git derslerine kafanı çalıştır

0|0
    0|0
  • Benimle evlenir misin

0|0
    0|0
  • Merdivenden çıkarken az kirmizi son görmedim derim

0|0
    0|0
  • Allah ın emrini savunuyoruz diye mi yobaz oluyoruz?

1|1
    0|0
  • Ya ne giyersen giy iyşce kısalt açabildiğin kadar aç bacaklarını. Çocuklar nasılsa türlü yöntemlerle gerekli keşfi yapıyorlar. Malzeme olmak istiyorsın kısalt iyşce ✌️🙃😂

0|1
    0|0
  • Olmuyo knk patolon yüzünden meslek lisesi gibiydi bizim lse :D

0|0
    0|0
  • neden lisede etek giymek yasak mı ki? yani bilmedigim için soruyorum öyle gibi söledin de sanki

0|0
    0|0
  • Avrupada da yasak olan yerler var ama yoboz mış aqq kaşarı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kanka pantalon daha rahat oram buram açılcak sorunu yok

0|0
    0|0
  • Pantolon giy nolcak katlamayi ver etegini açmayı ver bacaklarını napalim yani

1|1
    0|0
  • Yobaz iste. Ben onun basortusune sunun salvarina karışmıyorsam o da hic. bir yerde hic bir sekilde etegime karışamaz. Kimse kusura bakmasin burasi ozgur bir ülke. -belkide sadece lafta-...

0|0
    1|0
  • Yobazlıkla pantolon arasındaki bağlantıyı kuramadım

1|0
    0|0
  • Pantolon giymek ne zamandan beri yobazlık?
    Asıl yobaz sensin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...