Erkek hep fesatmi karsilanacak.. sonuna dek okuyun lutfen?

Onunla 5 sene once tanistik bimuddet tlfonda gorustuk cok kaynastik birbirimize. askin zirvesindeydik artik ilk bulusmamizi anlatayim evet saklamiycam artik ilkgoruste resmen saldiriya ugradim cocuk resmen mesafe tanimadi basta tirsdim ama o kadar hosuma gittiki karsi koyamadim baya oynastik diye bilirim... eve dondugumde ilk mesaji o atti seninle evlenicem dedi sensiz olmaz bu saaten sora falan... ben inanmadim hic bir vakit he he dedim gectim. cok. cokkisa kesicem 5 sene sevgili kaldik bu 5 senede. Nezaman bullusak hep yatak meseleleri oldu her haliyle.. vu bugun o cocuk benim esim dugun nikah kina Nisan kiz isteme evlenme teklifine kadar herseyimiz mukkemmel oldu.. bunu anlatma sebebim şu.. bazen okuyorum burda nedense bir erkegin kiza yaklasimi ask sevgi tutku olarak degilde kullanma gbi algilaniyor yani bir erkek bir bayan birbirlerini tutkuyla isteyemezmi neden bu fesatlik...
Buarada herkese omurluk esler nasip etsin yaradan..

0|2
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Olay terkedilme korkusunda yani anladigim kadariyla sende bu pek olmamis... diger kizlarsa iliski yerine oturmadan bu tarz yakinlasmalari hakli olarak basit kiz olurum ya da amaci cinsellik mi diger hisleri yalan bir oyun mu diyerek temkinli ilerliyor ve tabi birde bekaret sorunu var hem sonrasinda ikiyuzlu cikacsk biriyle olursa pismanlik hemde baska toplumsal sorunlar... ama dedigine katiliyorum yani direk fesatlik olarak bakmamak iliskinin bir noktasindan sonra bu konulardada birbirine acik olmali illa yasamali demiyorum ahlak profosoru gibi degil korkulariyla arzulariyla sehvetleriyle ve masumca hislrriylede cok abartmadan konusulup karsilikli sinirlar varsa saygi duyulup bir yol cizilmeli

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Amin insallah

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• İkiniz de fena yokluktaymışsınız

0|0
    0|0
  • Teprikleerrrrr hayirli olsun

0|0
    0|0
  • sanki seks hikayelerinden alinmiş gibi

0|0
    0|0
    • 2ay

Gercekleri anlattim hatta azini anlattim cogu kismi kaldi okuyanlari yormamak adina

• 2ay

Birkac yerde okudum mesela kiz yaziyo sevgilim hafif bana dokundu yok el atti yok opmeye kalti erkeklerde kizi gaza getiriyo yok neymis niyet belli seni yataga atmak tek amaci sevmiyo yalnis gozle bakiyo... aslinda her iliskini bu tarz degerlendirmemek gerek oldugunu anlatmaya calisiyorum

• 2ay

ayrinti icin tesekkur ettim boylesi guzel

• Anladık mutlusunuz. Allah bozmasın Amin

0|0
    0|0
  • ya onların derdi çaresizlikten. naz kapris dorukta. erkekler de peşlerini bırakıyor. sonra her erkeğin aklı şeyinde oluyor. peşlerinden koşup sonuna kadar götürsek öyle ballandırarak anlatırlar ki offf sevgilileri ona tapıyor gibi gösterirler. erkekler fesat dedikleri şey peşimizi bıraktılar hevesimiz kursağımızda kaldı demekle aynı şey. nokta

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ne güzel ☺

1|0
    0|0
  • şu an oyle baslyan bir iliskim var ilkbaharda isteme olayi olacak insallah :)

1|0
    0|1
  • Sen istisnasın çünkü

0|0
    0|0
    • 2ay

Ben bazen iliskede mevzuyu abartiyorlar deye dusunuyorum

Yükleniyor...