Kaynanama ve evine yaptiklarina takigim arkadaslar sizce haklimiyim?

Nisanliyim ve bayramlik el opmeye gittim gorumcemde ordaydi.. simdiye kadar elim bos hic gitmedim hic de bir kez hediye vermedi 6yildir evine girer cikarim. nyse konus baska.. dun evine gittigimde banyosunun yarisini kaplayan bir legen var her gttigimde orda nedrn kaldirmaz? tavanlar orumcek dolu niye alinmaz? vr eskiden masada yiyorlardi simdi yer sofrasi kuruyorlar. herkes oturamaz zorlanir yani heleki misafir varken masada yenir yani.. sunnet tamam eyvallah ama misafire de yapma yani damadi da vardi ustelik.. giderim oglenlerde uyanilmis ev darmadagin ust bas oyle insan biraz onem vermez mi ya? hic ailemle uyusmuyor cok uzuluyorum.. sizce evlendikten sonra degistirebilir miyim bu duzeni?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sakin kimsenin düzeni değiştirme kişilikleri ile. oynama geçmişim verdiği alışkanlığı bozma sakin ama Allah için doğruları yap yeter asla ailenin alışık düzenini bozma sen öyle aileye gelin gidiyorsun

0|0
    0|0
    • 2ay

Ne yapayim rezil mi olayim elaleme sonucta evlendikten sonra benimde akrabalarim gelcek etcek

• 2ay

Hayir iste oyle olamaz o legen ne ariyor banyoda yarisini kapliyor banyonun olur mu oyle sey ust bas desen oyle

• 2ay

Sen bilirsin ben dan diyeceğimi söyledim kimsenin düzenini bozma nisanlin senin evindeki düzeni begenmezse ne olucak bu hayat ta herkese saygı var kim olursa olsun ev duzenine alışkanlığın a karışmaz sin inan evlilik kolay değil ben eşim karışmaz ken şimdi esime fena ksrisiyorm

En İyi Kız Görüşü

• Sen kendi düzenine bak. Yillarca insanlar oyle yasamis. Simdi geldin milleti mi hizaya sokcan haddini bil gelin gidiyorsun alti ustu.

0|0
    0|0
    • 2ay

Iste bayram gunu ve gdyrm yilda bit dikkat etmesi lazim ben ailemden oyle gormedim anlamiyorsun gorgudur bu

Erkekler Ne Diyor 5

• Böyle gelmiş böyle gider... Demedi deme... Ama sanane... Sen evine yuvana bak der susarım ;-)

0|0
    0|0
  • insanlar çok garip.

0|0
    0|0
  • Sen o düzene uyarsan?

0|0
    0|0
  • Siz bir düzen getirirsiniz. Hem takdir edilmiş olursunuz...

0|0
    0|0
    • 2ay

Himm guzel bir yorum ama ben yorulmazmiyim boyle? hersey benim uzerime yikilmazmi nasilsa yapar diye?

• Onlarla aynı evde yaşamıycaksan karışma bence

0|0
    0|0
    • 2ay

Karsilikli dairelerde olcaz bitisik yani

• 2ay

Ne halleri varsa görsünler ya pislikler

Kızlar Ne Diyor 2

• Neyi depiştiriceksin kızım sen manyak mısın sakın bulaşma bile sonra sen pişman olursun kendi evini temiz tut oldu da bitti işte tamizlik imamdandır belliki onlarda ekaik şeyler var

0|0
    1|0
    • 2ay

Ya blmyrm soyleyemem de duramam da yerimde bana gelen ona da gelcek sonucta

• 2ay

Neyi?

• 2ay

Evlenmekle akrabalık olmuyor bir yere kadar görürsün akrabalığı sonrası yok kendi evine bak gerisi seni alakadar etmez herkesin kendi düzeni bir rezil ederler koyarlar kenarı ağzın yanar görürsün ozaman o yüzden yanmadan boşver

• sen gelin gittiginde duzeltirsin iste evi :D

0|0
    0|0
    • 2ay

Hrrsey bana kalcak oh

• 2ay

Benim anneannem bile yer sofrasi bilmedi eskiler diye birsey yok yani heleki misafir geldiginde ozenirsin az cok hic yok onlarda

• 2ay

senin ailende olmayabilir
      ama herkes siz degil
      bazi ailelerde devam ediyo bu durum

Yükleniyor...