İyi hissetmiyorum, bana yardımcı olur musun?

Uzun zamandır yalnızım. Ne arkadaşım ne de sevgilim vardır benim. Ancak benim canımı daha çok sıkan bana kimsenin "Seni seviyorum!" , "Sana değer veriyorum!" ya da "Sana güveniyorum!" dememesiydi. Aslında çoğu insan için bir anlam ifade etmiyor ancak bu kelimeler benim içimi bir nebze olsun ısıtmaya yetiyor. Sizden ricam sorun olmayacaksa bu kelimeleri bana yazar mısınız? Üşüyorum. Belki bu şekilde biraz ısınabilirim.

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• İyi hissedebilmek için birisinin laflarına ihtiyacın yok, olmamalı. Belki kimse sana bugüne kadar böyle söylemedi ama hayatında sana değer veren, seni düşünen ve seven insanlar illa ki vardır. Bazı insanlar belli etmez, söylemez. Ama içlerinden düşünürler. Kendini böyle şeyler için üzme lütfen. Birileri seni önemsiyor bunu unutma.

0|1
    0|0
    • 2ay

Teşekkürler dostum :) Bu sabah biraz daha iyi uyandım en azından. Bu cümlelerin için sana teşekkür etmek istiyorum. Bilemiyorum haklısın muhtemelen ancak ben boşluğun içinde gibi hissediyorum işte elimde değil. Duygusallığın zararları. :')

• 2ay

Rica ederim hanımefendi. Tekrardan teşekkürler. :)

• 2ay

Ne demek, lafı mı olur :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben çok duydum bunları ama altı boş olunca insanın kalbini ısıtmıyo.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Seni tanımıyorum, bunları söylemek yerine aranızın bozuk olduğu kişilerle iletişime geçip onarman gerektiği görüşündeyim.

0|0
    0|0
    • 2ay

İhanetin geri dönüşü yoktur. Daha önce çoğu kez affeden olduktan sonra bile devam edilince keyfi kaçıyor işin.

• 2ay

Haklısın. Affetmek büyüklüktür yinede yapabilirsen ne mutlu sana...

• Sana seviyorum ahahsh 😀

0|0
    0|0
Yükleniyor...