Universitede tek basima eve çıksam nasıl olur? Okulada yakın ve sevgilim olsa arada gelip benle kalır mi?

Universitede tek basima eve çıksam nasıl olur? Okulada yakın ve sevgilim olsa arada gelip benle kalır mi?

Güncellemeler:
2ay Lütfen yardim
2ay Kimse yok mu

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• kalır var öyle yaşayanlar ama o işin sonu genelde bombok oluyor bitiyor senin bir şey kaybettiğin olmuyor ama öyle sal--ak kızlar çok pişman oluyorlar sonra

0|0
    0|0
    • 2ay

Ya heycan sardı içimi 😆😆istiyorum ortada bırakmam koca ev tutcam 3+1 :D kari koca gibi müthiş 😆

• 2ay

Yaş küçük 😆😆 ya nolacak biraz 😆hatta ben biraz la kalmam gündüz gece 😆keşke olsa böyle bir kiz

• 2ay

bir 10-15 sene sonra evlenecek kız kalmadı diyeceksin :)

En İyi Erkek Görüşü

• hahahah :D ulan kim bunlara hikayeler anlatıp fişekliyo :D ev tutmuş biri olarak söylüyorum sadece arkadaşların gelir yer içer ortalıgı batırır zaten ortalık pislik içindedir 5 misli olur ve herkes yatar olaylar hep böyle devam eder :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Gelir kalır niye kalmasın, değişir yani

0|0
    0|0
  • Kalır tabiki

0|0
    0|0
    • 2ay

Süper olur ya bak şöyle düşünüyorum kızında ihtiyacı olacak okdr insan 1 yurtta bişey ypmz benim evim onun evi ya hayal bile edemiyorum

• 2ay

Var mi öyle kalacak kızlar eğitim fakültesine bslycm 😆benim bölümde pdr?

• 2ay

Pdr de kesin bulursun çoğu kız zaten. bende psikoloji okuyorum çok var yani 😄

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...