Irkçı mısınız? Hangi irka irkcisiniz? Sebebi nedir?

Irkci misiniz? Hangi irka irkcisiniz? Sebebi Nedir?
Alhamdulillah, irkci degilimdir...Irkçı mısınız? Hangi irka irkcisiniz ? Sebebi nedir ?

• Evet , irkciyim.
    24% (12)40% (20)32% (32)Oy Ver
  • Hayir , irkci değilim.
    76% (37)60% (30)68% (67)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

3|0
14|31

En İyi Erkek Görüşü

• Irkçı olan herkesin zeka seviyesi ayakkabı numarasından küçüktür böyle biline milliyetçilik ayrı bir konu tabii milletini seversin ama bu dünyada ayrımcı ve ırkçı olanlar Tanrı'nın yarattığına karşı çıkmaktadır

7|3
    1|1

En İyi Kız Görüşü

• Irkçıları insandan saymıyorum. Mesela Türküm ve bunu bir üstünlük olarak görmüyorum. Böyleleri neyin kafasında onu da anlamıyorum.
    Haa bir ırktan hoşlanmıyor olabilir insan. Yani o ırkın insanlarının geneline bakınca, ama durum nefret etme, küçük görüp hakaret etme boyutuna varırsa büyük sıkıntı vardır böyle kişilerin insanlığında.

6|3
    2|1
    • 2ay

Tarihimi senden ogrenecek degilim, yeterince hakimim. Gurur duyma sebebimde bundandir.

• 2ay

Çünkü sorunlusunuz, sıktınız artık. Bırakın bu lafları. Biriyle tartışabilmem için karşımdakinde biraz kapasite olmalı. Sizinle uğraşamam. Muhattabım değilsiniz.

Erkekler Ne Diyor 30

• Benim için 1 müslüman olması 2. İnsandan yine değeri var

8|3
    0|1
  • Irkçı değilim Malcomx gerçekten tek kelimeyle anlatmış. Kendim seçemedigim hicbir sebepten yargilanmayi ya da yargilamayi sevmem. Tüm müslümanlar kardestir !!! Bu arada Kürtüm bu ne bir ayricalikli bir durumdum nede aşağılanacak bir durumdur !

5|2
    1|1
    • 2ay

Benimde atalarim ermeni. Turkleride severim. Ama ne yazik ki bu faşist hastalar her yerdeler...

• 2ay

Yani hastalıklı bir düşünce ırkını yüceltmek iki çeşit insan vardır iyi insan ve kötü insan

• Değilim ırkçılık yapanları sevmem

5|3
    0|0
  • Irkçıların ameke

5|3
    1|0
  • Irklara inanmam.

3|1
    1|0
  • muslumansa ırkı farketmez değilsede farketmez ınsan ınsandır

7|2
    1|3
  • Irkçı değilim, hümanist bir insanım.
    Benim için insanlık kavramı elzemdir, gerisi ehemmiyetsiz.

6|2
    1|2
  • Türk olmayan her ırka ırkçıyım. Malcolm ırkçılıktan canı yandığı için böyle diyor. Ben de ırkçı olmadığımda canımız yandığı için söylüyorum. Kulvarlar farklı.

6|1
    5|5
  • Irkçı değilim sadece ırkıma düşman olana düşmanım o kadar

5|1
    1|0
  • Siyahi bir köpeğin ırkçılık hastalıktır demesi, ırkçıların hasta olduğu anlamına gelmez, bir çok ideoloji vardır, ırkçılık sadece bir ideoloji olamaz diğer ideolojilerle desteklendiğinde ideoloji olur, tek başına bir düşüncedir öncelikle bunu anlayın, sonrasında bir faşisti öldürmek ve dışlamakta, uzaklaştırmakta ayrı bir faşizmdir. Sadece bunu başka ideolojilerin arkasına saklanıp yaparsınız ama yaptığınız şey aslen faşizmdir, baskıdır. Örneğin Sovyetlerin, o faşist bu faşist şu faşist, öldür öldür öldür yöntemi de bir tür ayrım ve faşizmdir. Herkes istediği ideolojik görüşe sahip olabilir, bu ideolojiye sahip insanlara hasta ya da psikolojisi bozuk tarzında hakaretler etmekte dışlamakta bir tür faşizmdir. Avelliğe gerek yok.

1|2
    6|3
  • ırkçı değilim

3|2
    0|0
  • Türk e Türk'ten başka dost yoktur

6|2
    8|4
  • Irkçıyım,
    Türkmenim Türk ırkçısıyım,
    İçimden geliyor.

3|1
    7|4
  • Beni sevmeyeni bende sevmem bu ırkçılıksa artık

3|0
    0|0
  • Irkçıyım kürt ve araplara karşı

5|1
    6|5
  • Tüm ırkların temeli Türklerdir.

4|0
    5|2
  • Türke düşman herkese düşmanım. Genelde ermeni, kürt, arap.

4|1
    9|5
  • evet Irkçıyım kendi Milletimi ülkemin insanlarını çok seviyorum. Bir fransız ingiliz alman rus çinli sevmiyorum

0|0
    1|0
  • Hayir , irkci değilim.

1|0
    0|0
  • Kürt sevmem

2|0
    2|0
  • İstemsizcede olsa her insan evladında ırkçılık vardır diyorum

2|0
    1|1
  • sen malcom x filmi izledinmi

0|0
    0|0
  • Kaşa, gözün rengine, ten rengine bakarak ırkçılık yapmıyorum, insanlar fiziksel olarak eşit bence ama tarihte benim atalarımın yaptığını, kurdukları sistemleri ve devletleri başka hiçbir ırk yapmamıştır, bu yönden bir üstünlük sağladığımıza inanıyorum.

0|0
    1|0
    • 1ay

atalarımızın yaptıklarından sen kredi almayı nasıl becerdiysen..

• 1ay

tamam canım sen o zaman iş başvurusuna da "atalarımın yaptıkları olarak üstünüm" yazarsın bakalım ne kadar geçerli oluyor ahahah

• 1ay

@icantouchthesky Çok saçma konuşuyorsun, iş başvurusuna da yazarım.

• Irkçı değilim ama Kürt'ten nefret ederim

2|0
    3|0
  • Irkçıyım.

0|0
    6|4
  • İnsanların hepsine ırkçıyım ben

2|0
    0|0
  • malum ırka

1|1
    8|6
  • İnsanlardan nefret ediyorum.

0|0
    0|0
  • Evet , irkciyim.

0|0
    1|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 13

Yükleniyor...