ANNESI BABASI HUZUREVLERINDE OLANLAR.. SIZCE INSAN MIDIR?

Trt Ömür Dediğin programını izliyorum şu an.. İzledikçe ağlıyorum, neden soruyorum neden insan anadan babadan sıkılır? Neden huzurevlerine gönderirler? Huzurevlerini kötülemek değil derdim ama niye atarız oralara? Şimdi teyzemin dediği dokundu içime 'mal mülk bağışla demiyoruz aylığım var onu vereyim yeterki azıcık sevsinler şu kapıdan çıkıp gelsinler onların benim duama ihtiyacı var..' Allah anne babasına bunu yaşatan evladı kahretsin.. Sizcede bu durum en acı durumlardan değil mi?

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• sadece sorunu okudum açıklamaya gerek duymadım eger öyle insanlar varsa onlar tam bir hayvandır inek pisliğine sokup orda yaşatacaksın o insanları onlar o gibi yerlere layıktırlar

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Huzur evleri yanlıs anlasıldı yıllarca... Oysaki çocukları hayatta olanlar değil kimsesiz bakıma muhtaç olanlar oralarda olmalıydı. Huzur evlerini geçtim bizim bir komsu var tek yasıyo çocukları bırakmıs senede bir ya gelir ya gelmez bunun huzur evinden be farkı var belki daha da kötü en azından huzur evlerinde arkadasların var yardım edenlerin var. Onlar bebek gibiler sevgiye ihtiyaç duyuyolar pek bişey istemiyolar. Ama unutmasınlar ki onların da bir evladı var evladı da ona yapar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Eslerini bahane eden tipler var.. Allah oyle iki secenek arasinda birakmasin ama anne-baba ve es arasinda kalirsam esimden ayrilirim.

1|0
    0|0
  • bence insan değildir küçükken çok gittim huzur evine cidden durum kötü yani insanın içi sızlıyor

1|0
    0|1
  • Senin kocan izin vermezse mecbur sen de gönderirsin. Rabbim sana iyi eş versin. O gönderenlerin büyük çoğunluğunun eşleri istemiyor

0|0
    0|1
    • 2ay

O eşlere terbiye veren aileyede lanet olsun.

• 2ay

Haklısın ama ne yapcan? Ya kim buna eksi attı? Ben kötü bir şey yazmadım ki. Gerçekler bunlar. Millet her şeye muhalefet

• iyi bir şey değil tabi ama onlar zamanında çocuklarına eziyet etmiş olma ihtimallerini de dşünmek gerekir

0|0
    0|1
  • Değildir

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• O anne baba çocuğunu ne şartlarda okutuyor büyütüyor sevgi veriyor ama o evlat kıymet bilmeyip atiyorsa öylece bir köşeye Allah akıl fikir versin o insana.

1|0
    0|0
  • Açıkçası ben kendi anne babamı yanımda kalmak isteseler bırakmam ama ben ileride çocuğuma rahatsızlık vermek istemem açıkçası o yüzden kendim huzurevi tercih ederim.

0|0
    0|0
  • Yanlış bir düşünce bnce dedem hiçbir çocuğunun evinde kalmadı kendisi inat etti en son huzur evine verdiler orada başka insanlar olunca durdu ama her hafta aksatmadan yanına giderdik. Herkes orada ailesini bir köşeye atmiyor.

0|0
    0|0
  • Değildir.

0|0
    0|0
  • Öyle deme hakedenlerde var gerçekten çok kötü anne babalarda var. Suçsuz yere böyle yapanlar konusunda haklısın ama.

0|0
    0|0
Yükleniyor...