Ufacık şeylerdn bile mutlu olan insanların hayatında sürekli sorunlar, aksilikler çıkması adaletsiz gelmiyor mu size de?

Kendim de dahil, etrafimdaki insanlardan da gördüğüm kadarıyla... Nerde kötü özelliklere sahip insan varsa herşey yolunda hayatlarinda. Ama gercekten temiz kalpli, vicdanli, kotu düşünmeyen ne kadar tanidigim varsa olacak isleri bile olmuyor. Bu durumu görmekten cok sıkıldım. Haketmeyenlerin haketmedikleri sekilde yaşamaları değil beni gıcık eden. Sadece gerçekten coook büyük istekleri olmamasina rağmen, güzellikleri gercekten hakeden insanların hep aksilik yaşaması ve üzülmesi :(

1|1
8|33

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında durum şöyle; Ufak şeylerden mutlu olan insanlar genellikle duygusal ve kırılgan oluyorlar. Bahsettiğin iki farklı insan aynı şeyleri yaşadığında, duygusal insan takılı kalıp ileriye gidemiyor. Ama öte yandan diğer eleman fırsatları kovalamaya devam ediyor.. Sadece bir görüş.. Not:Ağır duygusalım :(

1|0
    0|0
    • 2ay

Daha kirilgan oluyo duygusal insan dogru. Ama kendimden örnek vermem gerekirse bu beni yavaslatmaz. Daha da hirslanir elimden gelenin en iyisini yaparım. Sinir oldugum sey, her seferinde deli gibi cabalamama ragmen biseylerin yolunda gitmemesi. Yerinde saysa bile raziyim deriz bazen. Ama ben cabaladikca isler kotuye gidiyosa orda deliriyorum iste.

• 2ay

Söylediklerinizle karakterinizin uyumu bir ömür sürer umarım.. Son olarak da şunu söylemek istiyorum. Çok mutlu olacağınız bir insanla hayat sürüyor ya da sürersiniz inşallah. Kalbinizi berrak tutun hayatınız berraklaşacaktır. Şikayet etmek acizlere has bir özelliktir, ve siz bu tanıma uymuyosunuz.. Allah var gam yok.. Gülüp geçmeye bakın. Gülmek en büyük çığlıktır :) Sevgi ve saygıyla..

• 2ay

Teşekkürler insallah :) saygilar bizden

Erkekler Ne Diyor 32

• sen şimdi istediklerini elde etmek için kimseyi kullanamayan çıkar için adam satmayan kendine yararı olacak diye karşısındakinin canının yanmasını umursayan yalan söylemeyen kandirmayan aldatmayan zararsız insanların neden işlerinin yolunda gitmediğini mi soruyorsun yapmadıklarını soyledigimize Gore nedenide bunlar olabilir mi acaba. kariyer yapacaksanız birilerini merdiven yapacaksınız derdi bir mudurum ister ustune basarsin ister koynunda yatarsin sana kalmış derdi o gün cozdum ben bu işi kapiş.

1|0
    0|0
    • 2ay

Bunlari bense çözdüm yillar oldu. Ama hala sinirimi bozmaya devam eden bir durum olduğu icin yazmak istedim.

• 2ay

Herkes hakettigini yaşasa keşke.

• 2ay

yaşıyor ama sen iyi niyetli olarak kötüye zemin hazırlıyor Sun sen herkese güvenerek guvenin anlamını bozuyorsun sen herkese güzel davranarak onlara fırsat doguruyorsun bence herkes hak ettiğini yaşıyor

• kotuler kazanir dinler neden var insanlar ''iyi'' olsun diye kotu ve iyi insan orani yakin olmasin diye boylece kotuler hayatin tadini cikarabilsin diye

1|0
    0|0
  • Unutma!!! #İmtihanDünyası ndayız... No isyan no gam... Allah var gam yok... NET. ;-)

1|0
    0|0
    • 2ay

@GerminalC abi şu arkadaş biraz kaba konuşmamış mı? Icabina bakar mısın lütfen sinirlenmek istemiyorum. ..

• 2ay

Atatürkçüyüm. hayatını kendi hayatım gibi bilirim. Atatürk bu milletten bir şey olmuyacağını hatta sonra arkasından küfür edeceklerini laf edeceklerini görebilen ilerigörüşlü bir liderdir. Sonuç? Atatürke küfürler atatürkün adını sildirtmeler neyse dediğin gibi snirlenmek öfke gibi şeylerle uğraşmak yerine huzuru aramak daha doğru sanırım.

• 2ay

Aynen öyle ;-) uyuyorum ben Allahaısmarladık iyi geceler sana sadece rica ediyorum karşındaki kişi ne derse desin (ki ben kötü bir yorum yazdığıma inanmıyorum ) sakin sakin düzgünce ifade et yoksa haklı olsan bile haksız duruma düşersin... iyi bir arkadaşsın belli ama o huyunu beğenmedim... benden söylemesi...

• Bunlarin hepsi Allahin kulunu sinaması için oluyor. Bakacak ki kulu yaradanina isyan edecek mi? Bu durumda yapacagimiz tek sey sabir etmek ve Allahtan hayirlisini dilemek.

1|0
    0|0
  • Allah dağına göre kar yağdırır derler hayatına göre pay biç işte...

1|0
    0|0
  • Adalet 😂😂

1|0
    0|0
  • Napalim allah boyle istiyor:(

1|0
    0|0
  • bilmem sana göre onlar çok mutlu onlara göre sen?

1|0
    0|0
  • Bazen hep diyorum ilaa fesat kotu bozukmu olmaliyim diye

1|0
    0|0
    • 2ay

Istesende olamiyosun. Dogustan geliyo bence hersey. Hamurunda yoksa kimse sonradan kotu ya da serefsiz olamaz bence

• 2ay

Ahahahahaha :) Güzeldi bu. Insallah cikar karşına kıymetini bilen birisi ;)

• 2ay

inşallah ben uyayım artık yarın konusuruz yine ;)

• Sana tamamen katılıyorum. Çok adaletsiz herşey yani daha 18 yaşındayım ben bile yoruldum 👍🏻

1|0
    0|0
    • 2ay

Malesef. 19 yasinda senin icin en hayırlı şeyler olur insallah

• 2ay

Bilimadamları bunu araştırmalı bence :)

• 2ay

Bence de ya saçma sapan şeylerle uğraşacaklarına buna uğraşsalar dünya daha yaşanabilir bir yer olur

• Mutlu olmak senin elinde, başkasından iyilik bekleme.

1|0
    0|0
    • 2ay

Ben mutluyum. Kimseden bisey beklememem gerektigini de cok oldu ogreneli. Baska bisey anlatiyorum burda aslinda

• evet

1|0
    0|0
  • kesinlikle adaletsiz katılıyorum

1|0
    0|0
  • Bende en ufak seylerden mutlu olurum ama içim fesat o yüzden fazla sıkıntı çekmiyorum bu dunyada boyle olacak iyiler sikintilar cekecek ki obur tarafta rutbesi artsin yani ben buna inaniyorum kim ne der onu bilemem (rutbe😁😁)

1|0
    0|0
  • adaletin bu mu dünya?

1|0
    0|0
  • Biyük ieylerden sıkıntı gelmesin de...

1|0
    0|0
  • Sarışın bir yavru kedinin bir beyaz kelebeği kovalamasında saklı bazen mutluluk 🤗

1|0
    0|0
  • çıtayı yükselt o halde;

1|0
    0|0
  • Al yak bir sigara

1|0
    0|0
  • Derin yara...

1|0
    0|0
  • Belki de bu şekilde sınanıyor bu dünyaya da

1|0
    0|0
  • Önemli olan onların üstesinden gelmek zorluklar hayata zevk verir

1|0
    0|0
  • Sinav

1|0
    0|0
  • İnsan 30 yaşında bu kadar taş olur mu ya

0|0
    0|0

8 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...