Sevgililer gün içinde sürekli mesajlaşıyor mu?

Yanyana olmadıkları zamanlarda sms veya sosyal medya hesaplarından sürekli yazışıyorlar mı?

İşten veya okuldan fırsat buldukları anlarda sabahtan başlayıp taa gece yatana kadar mı?

Yoksa önemli bir durum olduğunda ya da " günaydın - iyi geceler " deyip arada hâl hatır sormak için mi yazarlar?

Konuşacak konuyu nerden bulurlar?

Manita yapamadan ölüp gidicem ya
Ona yanarım

1|0
8|21

En İyi Erkek Görüşü

• İlk aylar maalesef ki böyle.
    Zamanla tanımak yok , illa herşeyi konuşacaklar. Ne bu acele?
    Bence zaman kaybetmek istemiyor yeni nesil , baktı beğenmedi diğer dala atlayacak. Hızlılar gerçekten.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Valla ben ilk zamanlar sürekli konuşuyorum da sonradan bir bunaltı geliyor. Sürekli konuşan ve sıkılmayan varsa helal olsun.😂

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• yanımda bir arkadaşım sürekli mesajlaşırdı, ve salakça tebessüm olurdu yüzünde
    ver dedim şu telefonu ne konuşacağına bakacağım dedim
    evlendikleri zaman yapacakları çocuğun ismine karar veriyorlarmış saatlerdir
    kıraathane'deki güzel amcalarımız bile kafa yorulması gereken siyasi konulardan konuşurken
    sevgilillerin olmayacak hayaller kurması ve bunu polemiğe dökmesi nasıl bir ironidir?
    aşık olmak istemiyorum, lanet olsun

1|0
    0|0
  • degisir, cok uzaktasındır, çok özlüyorsundur, 7/24 konusursun, uyku girmez gözüne, yeri gelir çok yoğunsundur, sadece 5 dakika iletişime geçebilirsin onunla, sonrasında çünkü uykusuzluktan yatağa yapışacak durumdasındır. Mesajlaşmaktansa aramayı tercih ederim. Aramaktansa yanında olmak çok çok daha iyidir tabii ki.

1|0
    0|0
  • öyle cıvık cıvık saatlerce mesaj yazılmaz ki bırak konu olmaz sabah günaydın nabıyon nereye gidecen bitti öğlen bir ararım akşamda yüzünü görürüm tamam

1|0
    0|0
  • Cok seviyorsa aradigimda acsin telfonu sesimi duysun yads ben onu arayim beni urastirmasinlar mesajla.

1|0
    0|0
  • Sevgilin olsaydı anlardın gerçi benim de yok ama işsiz kız arkadaşlarım var mesela onlarla konuşuyorum 😂

1|0
    0|0
  • Hiç bilmiyormuş bu konuları saf havası da attı tamamdır 😂 evet öyle zaman buldukça konusuyorlar gün içinde trip atıyorlardır ne bilim kavga aşk sehvet hepsi var

1|0
    0|0
  • sabahtan akşama kadar özlediklerinde yazıyorlar işte özleme olmuyor zaten ilişkinin 5-6. aylarında o zaman günaydın yazarlar sabah biraz konuşurlar balımlı cicimli akşama kadar konuşmazlar birde gece konuşurlar balımlı cicimli sonra iyi geceler der yatar zıbarırlar

1|0
    0|0
    • 2ay

Üzerinde ne var diye de sorarlar di mi
      Vay tirbiyesizler

• 2ay

Erkeğine göre değişir şimdi olgun adamlar hiç o konuya girmez diyeceğim en fazla onlar girer ondan dolayı erkeğine göre değişiyor :)

• O yüzden uyuzum sevgili iliskilerine. Ne o öyle ikiz kardeş gibi vıcık vıcık özelsiz?

1|0
    0|0
  • Benim arkadaslarim hep ayni 20 dk da bir napiyosuna donuyo ayni konular hep

1|0
    0|0
    • 2ay

Üzerinde ne var sorusuna geçmeleri lazım

• 2ay

Onu gece konusuyolardir dir dusunuyorum 😂
      +üzerinde ne var askımm?
      -üst komsunun oglu hayatim 😂😂😂😂

• Bir ara sözlün ya da nişanlın vardı :D Sorunun cevabını biliyorsundur :/

1|0
    0|0
    • 2ay

Sözlüm ya da nişanlım mı vardı
      Bana neden haber vermediler 😭

• 2ay

Peki :D

• 2ay

Soruya buyrun davet ettim

• Mesajlasiyolar arada arasiyolar da

1|0
    0|0
  • Mesajlaşmayı sevmeyen bir kız bulamadım ya ona yanıyorum.

1|0
    0|0
    • 2ay

Ben sevmem
      Burda görüş yapmak varken, mesajına cevap vermem

Beklesin işi ne

• Ben ara ara mesajlaşırdım sıkıkmaya gelmiyor.

1|0
    0|0
  • Bilmem ki

1|0
    0|0
  • Bul burdan begendigini zaten hepsi kari diye oluyo

1|0
    0|0
  • Sürekli konuşa konuşa konu kalmazki

1|0
    0|0
  • Vıcık vıcık pek hoş değil pek konuda çıkmıyor zaten.

1|0
    0|0
  • yap bir tane sende

1|0
    0|0
  • Sevgilim olunca yazarım buraya

1|0
    0|0
  • Sürekli aynen

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• değişiyor mesafe çok var arada sadece şu 2 3 gündür bayramdan dolayı yoksa geceleri konuşuyoruz sabaha kadar bide sabah yarım saat veya tüm gün oluyor sabah gözümü onunla açıp onunla kapatıyorum bugün 10 dakika konuştuk bide seviyosan bulursun konuşacak konu

1|0
    0|0
  • Gün içinde işten fırsat buldukça msjlasilir. Arada tatlı atismalar olur. Şunu da söyleyeyim bunu da söyleyeyim derken mesai biter. Eve gittin mi yemek yedin mi ne yedin ne içtin yoruldun mu vs. Uykum geldi hadi iyi geceler.😊

1|0
    0|0
  • Hahahbu nasıl yokluktur ya

1|0
    0|0
  • Cevapları takibe geldim :p

1|0
    0|0
  • Hayir :)

1|0
    0|0
  • Bİlmiyemkim😀