Kürt insanları yadırgamaktan ne zaman vaz geçecekler acaba?

Her kürt pkk lı değil, bu ırkçı ve iğrenç düşünce değiştiği zaman tam olarak insan olacaklar

0|0
7|18

En İyi Erkek Görüşü

• Sözde "Türkçü" olduğunu iddia eden günümüz soysuzları yüzünden ırkçılık tavan yaptı. Kur-an'ı Kerim'de Türk Kürt Laz demiyor Ey Müslüman diyor. Bunun ne zaman farkına varacaklar acaba?

3|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kürtler hakkında pek konuşmak bile istemiyorum. bir kürtle bu durumu tartışmak bile istemiyorum. karşımdaki hiçbir kürde daha doğrusu hiçbir insana hakaret etmem aşağılamam hor görmem. ama kürtler kürtlüğü tarihi siyaseti tartışabileceğim konuşabileceğim insanlar değiller.

1|1
    2|0
    • 2ay

Zaten bu kelimeyi kullandığın hiç bir kürt, seni siyaseti tartışacak kadar bile kaale almaz.

• 2ay

bu kelimeti kullanmak? Türk mü diyim? Kürtler kürt değil mi? Hangi kürt kendisine kürt denildiğinde aşağılanmış hissediyor? Bence çok yanlış bir yerden girdin. Ben bu kelimeyi hiçbir zaman aşağılama amacı olarak kullanmadım kaldı ki sen sorunda bile bu kelimeyi kullanmışssun.

Erkekler Ne Diyor 17

• Kürtler adamdır.

2|2
    2|2
  • Pkk kürtlerden oluşmuyor ki bu sadece yandaş medyanın insanları kışkırtması. Suça teşkil etmek için her türlü yolu denerler ve koyun zihniyetli insanları kandırmak pek de zor olmaz

3|0
    0|0
  • Kimseye laf anlatmaya kalkma herkesin önyargılari olduğu surece bu zihniyet degismez irkcilik kanlarinda var zaten gelip Kürtlerle yasamadiklari sure icinde bu zihniyet değişmez. ..

2|0
    0|0
  • batıyor cünkü kahpelere

2|0
    2|0
  • Insanlarda bu önyargı olduğu sürece zor

2|0
    0|0
  • İnsan oldukları zaman bunu da öğrenecekler.

2|1
    0|0
  • Konuşmaaaaaaa

1|1
    0|0
    • 2ay

Sizin kökünüzü kazıycaz bekle daha düne kadar ışıd ananızı düzüyordu

• 2ay

ulan p! ç soruyu iyice oku sonra yorum yap kız her kürdü pkk lı değildir diyo sen hala anama misafirliğe gelin diyosun

• 2ay

Yav hadi siz pusu kurun

• Bunu anlatmaya bosuna calisma anlamaz cogu..
    Ondan ne kendini yor nede beni yor..
    Insana insan diye bakmayi bilmiyen insanlara bu tarz soruyu sormanin bir faydasi yok :)

0|0
    1|0
  • Her k*rdün içinde kürdistan hayali vardır. Şahsen yaşadığım yerde çoklar o yüzden ırkçı demeyin. Ben ırkçı değil Türkçü'yüm Elhamdülillah

1|0
    2|1
    • 2ay

türkçülük ırkçılık değil mi?

• 2ay

sen yalandan yazılan hatta ingilizlerin yazdığı tarihini okumaya devam et ingilizler 200 yıldır sizi kandırıyor hala uyanamadınız :) doğuda okul mokul yakanlara gelince senin gözünde eğer onları kürtler yaptıysa sana diyecek birşyim yok.. keşke biraz insan olsan İSLAMDA bir pay alsan. senin gibiler kendilerini kandırmaktan başka birsey yapmıyor ancak öldüğü de aklınız başınıza gelecek

• 2ay

@mmt12345 Elhamdülillah müslümanım. Sadece dini kimliğimde yazdığı için kabullenenlerden değilim. Türk Tarihi diye bir şey var. Yazılı belgeler, evraklar... Ben kürtleri iyi bilirim. Tıpkı çakal sürüsü gibilerdir. Asla tek değillerdir. Hayvanseverlerdir. En çok da eşeği severler. En kötü maddeleri gençlere satan pislikler de nedense k*rtlerden çıkıyor. Bu böyle uzar gider. İngilizmiş bilmem neymiş ahaha kanıtlarla gel bana. Yine de hakkınızı yememek lazım. Nadiren de olsa aranızdan temizler çıkabiliyor.

• İtin osurugu yani cokta tinlar

0|0
    0|0
  • Yadırgamak ya da yadırgamamak zorunda mıyız? İnsan olmamız buna mı bağlı yani sadece?

0|0
    1|0
    • 2ay

Orası bizde kalsın. Burnunu sokma sen başkalarının işine!

• ama her pkk'lı kürttür

2|0
    0|1
    • 2ay

vala osm olsa ermeniler gibi sürerdi sizi soykırırdı kıymetini bilin işte devletin, insanlar lafını yapsınlar içlerindeki nefreti kussunlar daha kötüsü olmasın yeterki

• kürtlerin %10 u hdpye bağlıdır bunun en açık delili hdpnin secimlerde %10 oy aldığıdır.. halada kürtler hdpyi destekliyor diyen zavallı yaratıkcıklar var!! kürtlerin tamamı hdpye oy verseydi %35 oy alırdı!!

0|0
    1|0
  • Haklısın zaten k/rtlerin %70'i pkkyı desteklemiyor hatta pkk k/rt değil aborjin terör örgütüdür.

0|0
    0|0
  • kıvırcık sorunu sil istersen o kadar insan görünümlü karaktersiz şerefsizler varki cevap vermeye değmez

0|0
    1|0
  • Hepsi değil cogunlugu vatana millete dunya ya zarar insanlarsa o ufak kardesim dedigim kisiler icin digerlerine de ayni muameleyi yapmam.

0|0
    0|0
  • Hdpli olmasıda yeterli

1|0
    0|0
    • 2ay

Bakın burdan anlıyoruz ki sen beyinzsiz bir k*rtsün.
      Hdpyi Tsk ve Devlet domaltıyo zaten sen merak etme.

Kızlar Ne Diyor 6

• Her kürt pkklı değil evet ama Kürtlerin %98-99 unun pkk sempatizanı olduğu çok açık ve nettttt 😂 😂

1|2
    0|0
  • her kürt pkklı değil diye kürtleri sevecek halimiz yok

1|2
    2|0
    • 2ay

Ya allasen anlamıyorum sizde ki bu ego neyin nesi. Kaybolun ya

• 2ay

Sana kalk sev diyen yok ben de Türkleri sevmiyorum sevmemen normal olabilir ama ben kalkıp da bir Türk'ü ezmiyorum küçümsemiyorum olması gereken budur çok bilmiş boş bilmiş

• 2ay

ezemessin. sen Türklerin sayesnde dagdan indin. insan olmayı insan gibi yaşamayı bize borçlusunuz. baga inip bagcıyı mı ezeceksnz. sevmeyin ve uzak durun.

• Sadece bu konuya önyargılı yaklaşılsa keşke. Din, mezhep, ırk, zengin-fakir, cinsel eğilimler, kadın-erkek eşitsizliği... Daha genişletebiliriz bunu. Bu toplumun gelişmişlik seviyesiyle alakalı bir konu çok da kişisel algılamamak lazım. Yeni nesille azalıyor ama emin olabilirsin :)

0|0
    1|0
  • Normalde bu yaşıma kadar kürtleri sevmezdim. Bizim burda var. Hep belalı tipler. Çok sıkıntılı tipler. Hepsinden nefret ediyorum. Halanda. Ama bu sene küet bir kızla tanıştım. Gerçekten çok iyiydi. Sevdiğiö bir arkadaşım. Şimdi kürtlere olan tepkim biraz azaldı ama şunu farkettimki aslında çoğu türk kğrtleri yadırgamıyo hatta türk kürt kardeştir diyoruz ama kürtler kendilerini dışlıyolar onları yadırgadığımızı düşünüp önyargıda bulunuyorlar bence

0|0
    0|0
  • evet ben geri kafalıyım evet ben ırkçıyım.

2|0
    1|0
  • Hepimiz kardeşiz

0|0
    1|0
Yükleniyor...