Ailenize evlenmek istediğini nasıl acikladiniz?

durumu ailenize nasıl acikladiniz, özellikle aileniz sizden böyle birşey beklemiyorsa? Ne tepki verdiler?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Onlar bana açıkladı evlen artık diye

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Beklememesi icin cok kucuk olman lazim canim normal bir aile okulu bitirip calismaya basladiysan ya da is hayatina atilacaksan bunu normal karsilar sonucta senin hayatin baslayacak er ya da gec

0|0
    0|0
    • 2ay

Evet ama ne bileyim 20 yaşındayım iki yıllık bitirdim henüz çalışmaya baslamadim ama hiç konusu geçmedi bana o gözle bakmiyorlarmis gibi geliyo

• 2ay

Bide şöyle bir durum var farklı sehirlerdeyiz onun işinin başka şehirde olma ihtimali hiç yok ben onun yaşadığı yere gidicem

• 2ay

Bizim durumda oyle ama bunlar bahne degil sen sonucta soyledikten sonra toparlanip gitmeyeceksin hemen taniyin diceksin senin evin yuvan olacak

Erkekler Ne Diyor 5

• onlar zaten istiyor da bende aday yok

0|0
    0|0
  • Valla Peder bey böyleyken böyle ben evleniyorum. Yok hatunu beğenmezler istemezlersede söylerim siz daha iyisini buldunuzda biz yok mu dedik?

0|0
    0|0
  • aile hep bekler böyle birşeyi
    ama ben söyleseydim yarın nikahima bekliyorum dedim

0|0
    0|0
    • 2ay

Ama beklemedikleri bir zaman.. ailenin gözünde hep çocuk olan birisi için durim nasıl olur sence?

• 2ay

Teşekkür ederim

• 2ay

ricaederim

• açıklamadım

0|0
    0|0
  • Anneme akşam bir pilav yap dedim sonra yemekte kaşığı pilqvin ortasina sapladim bizimkiler aldilar mesaji tabi sonrasini hatirlamiyorum :p

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• henüz öyle bir durumum olmadı 😂

0|0
    0|0
  • Koca parası yemem lazım yeter sizden yediğim dedim 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • Size damat getiriyom haberiniz olsun dedim

0|0
    0|0