Faytona binmeyin atlar ölüyor (RESİMLİ) ?

arkadaşlar lütfen bakın zevk ugruna binenler var ama o atlar sizi taşıyor onca yük alıyorlar ve ya bayılıyorlar ya da ölüyorlarlar faytoncularında belediyelerinde umrunda olmuyor ya
hamile olan bir at faytondayken koştururken dogurmuş ya bu nasıl bir şeydir?
grup halinde binenler varmış ve at yavaşladıkça faytoncu hızlandırıyormuş daha fazla onunda bir canı var neden bu insanlık bu hale geldi ya gerçekten çok acıyorum keşke özgür olsalar resmen kullanıyoruz atları arkadaşlar lütfen binmeyin binenleride uyarın belki yasaklanır lütfen şöyle bir söz var hayvanlar şimdi konuşamıyorlar ama hesap günü konuşacaklar ve onlara yaptıgımız en küçük şey için cezalandırılacagız

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• İyide bir at günde en fazla iki tur yapıyor defalarca koşturulmuyor.. bir kere bindim ama adalarda bisikletler hep bozuk bisiklete 3arkadas 60 lira vereceğimize faytona binmek dha mantıklı geliyor bu konuyu araştırcam

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet ya gerçekten çok yazık :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Adam aşka boğarken sevdiğini kim sallar atın çektiği cefayı eziyeti vurdumduymaz olmuşuz herkes kendi küçük derdinde

0|0
    0|0
  • eline sahlık bınmem zaten

0|0
    0|0
  • Ben 75 lira pahali buldugum icin binmedim

0|0
    0|0
    • 2ay

bence bundan sonra pahalı buldugunuz için degil atları düşündügünüz için binmezsiniz diye düşünüyorum

• 2ay

Binmem o halde olmadi bisiklet kiralarim hem daha ucuz hem spor olur ilgin icin tesekkur ederim duyarli olman ornek vatandas olman iyi birsey umarim cogu kisiye kadar goturursun dusuncelerini esen kal kucuk hanim

• 2ay

teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 2

• Yillardir buna cozum bulamadilar 😥 Uzdun 😭

0|0
    0|0
  • kesinlikle zaten binmiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...