Kızlar Neden bu Kadar Çok Tayt giyiyor?

evet kimsenin kıyafetine karışıcak deilim sadece aklıma takıldı Tayt rahatmı bu kadar Yoksa vüdunuzu göstermekmi cabanız Her 10 kadından 9'u tayt giyor sonra erkekler...

0|0
14|3

En İyi Kız Görüşü

• rahat çünkü kışın özellikle üzerine bir uzun salaş bisey giydimmi iyi ama 5 liralık taytida 5 gün giyersin sora yerbezi

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Manyaklar çünkü.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Tayt ucuz.
    Bana göre giyende..

0|2
    0|0
  • Tayt benim vazgeçilmezim.

0|1
    0|0
  • abi tayt moda olan bir şey artı rahat ta yani artı kışın pantolona göre daha sıcak tutuyor artı artı daha sayabilirim. ne kadar cahil ve kültürsüzsünüz ya ne giysin kızlar şalvar mı giysin vücut hatları belli olmasın diye hatta kafalarını falan da 0 a vurdursunlar malum bacağından g*tünden etkilenmeseniz uçuşan saçlarından etkilenip tahrik olur erkekler değil mi? hey Allahım ya! cehalet böyle bir şey işte

1|0
    0|0
    • 2ay

çok haklısın katılıyorum.

• 2ay

Yusuf_canay
      1 Xper Yaş: 20 7saniye
      Ya Allah'ın özürlüsü soru sorduk insanların giyinişine bişey demiyorum ister gitsin çıplak gezsin ya sordum şu rahatlık içinmi giyiyorsunuz fiziğinizi belli etmek için mi bunu anlamam bu kadar zor mu bak seni Fazla zorlamıyorum diyorum ki rahatlık için mi fizik içinmi fizik içinse kötü duruyor bana göre bunu sen gö.. okuyorsan bilemem hey allam barzosu neden hep Bunlar denk geliyor.
      Yorumla

• 2ay

neden o zaman yoksa vücudunuzu göstermek mi çabanız diye soruyorsun bir de en sonuna sonra erkekler.. demişsin şimdi de sorduğun soruyu farklı sormuş gibi değiştirme çabasına giriyorsun soruyu iyi oku istersen. özürlü sensin ne sorduğunun bile farkında olmadığın için ya da çevir gazı yanmasın da olabilir

• Ben günlük hayatta okula giderken falan kullanıyorum ama bazıları var ki o kadar abartıyor ki yani sadece bir yerlerini göstermek amacıyla giyiyorlar. Özellikle de o 10 liralık taytlar. Ayrıca her 10 kadından 9 unun giymesi de çok rahat bir şey olması. Siz erkekler nasıl bermuda şort eşofman vs. giyiyorsunuz. Kadınlar da tayt giyiyor. Ayrıca son zamanlarda sporun yanı sıra günlük hayatta da çok moda oldu.

0|0
    0|0
  • Fesatlaştıran sizlersiniz abartmayın artık bu kadar

0|0
    0|0
  • Neden giymeyelim

0|0
    0|0
    • 2ay

Can'ım benim giy sana giyme demiyorum merak ettim şeyi sordum rahatlık içinmi giyiyorsun fizik içinmi bunu sordum okey neden giyiyorsunuz giymeyeceksiniz diye bişey demedim istersen donla gez umrumda değil .

• Bence ciddi anlamda rahat oluyor tayt
    Ama bazı aplalarımız 10 liralık taytlar giydiği için
    İğrenç bir görünüm ortaya çıkıyor
    Tayt spor giyim için gayet ideal bir ürün...
    Özellikle Adidas ın taytlarına bayılıyorum

0|0
    0|0
    • 2ay

bak sporda kulanılır kardşeim ama bizimkiler üniversitede düğünde akşam yemeklerinde bile o daracık 10 liralık taytı giyiyor tamam giyinişine karışmıyorum ama gö... göstermemi cabası kalbinde bulamadı güzelli gö... mi buluyor evet sporda giyebilirler ama heryerde göruntu kirliği..

• 2ay

o 10 liralık tayt giyenlerin alayının amacı göt göstermek abicim kesinlikle haklısın
      Ben çok tayt kullanan birisiyim
      Lakin Gezmeye gittigim zamanlar pek kullanmıyorum
      Spor yaparken yürüşlerde
      Piknik veya seyahatlerde iyi oluyor

• şu an tüm ülke olarak tek sorunumuz kadınların tayt giymesi demi sevgili hödük

0|0
    0|0
  • Saane

0|0
    0|0
  • sizene

0|0
    0|0
  • Hem rahat hem fiziğin güzelliğini ortaya çıkarıyor 😉☺

0|0
    0|0
  • eveeet yine bir ortadoğu sorusuyla karşı karşıyayız sayın seyirciler...
    hala taytı eteği dert edinen protozoalar var. Yazık.

1|0
    0|0
    • 2ay

Ya Allah'ın özürlüsü soru sorduk insanların giyinişine bişey demiyorum ister gitsin çıplak gezsin ya sordum şu rahatlık içinmi giyiyorsunuz fiziğinizi belli etmek için mi bunu anlamam bu kadar zor mu bak seni Fazla zorlamıyorum diyorum ki rahatlık için mi fizik içinmi fizik içinse kötü duruyor bana göre bunu sen gö.. okuyorsan bilemem hey allam barzosu neden hep Bunlar denk geliyor.

• rahat diye

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Tayt ucuz, seksi gösterir, dişiliği ön plana koyar ve sahte balon özgüven için en kısayol 😄

0|0
    0|0
  • vücut gösterme çabaları maalesef.

0|0
    0|0
Yükleniyor...