Çok zengin olmak ister misiniz? Olsanız ne yapardınız o paraya?

Dürüst olalım lütfen 😊

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İsterim tabi, o parayla sanırım ölene kadar üniversiteye devam ederim 😄Öyle de bir manyağım. arkeoloji, antropoloji, sosyoloji, tıp ve psikoloji bitirip insan üzerine kombo yapasım var 😶 Muhtemelen olmayacak, şimdilik iki tanesi cepte

0|0
    0|0
    • Hangileri cepte 😂

• Hahahha bilemiyorum 😂 sadece iş bakmndan biraz skntili heralde

• Bu bölümlerde tıp dışında hepsi iş bakımıdan sıkıntılı ama pek takamıyorum 😄 Merak daha ağır basıyor

Erkekler Ne Diyor 21

• İstemezdim şahsen
    Çok para adamın başını ağırtır

1|0
    0|0
  • zengin olsaydım muhtemelen bu ülkede yaşamazdım. daha demokratik ve daha rahat edeceğim bir ülkede yaşamak isterdim. kendimi bu ülkede hiç mutlu hissetmiyorum

2|0
    0|0
  • Isterdim elbette.
    Araba alırdım, villa alırdım.

1|0
    0|0
  • İstemem, bir yuva kuracak karıma çocuğuma bakacak kadar param olsa bana yeter fazlası bir yerleri kaldırır

1|0
    0|0
  • Zamanında kazık atanlar ultra boy kazık alıp hediye ederdim

1|0
    0|0
  • yine okurdum :D arkadaşm var onunla tatile giderdik gezrdik

1|0
    0|0
  • saglık en büyük servettir.

0|0
    0|0
  • param yetıyor

0|0
    0|0
  • isterim

0|0
    0|0
  • Çok değil.

0|0
    0|0
  • Cok zengin olsam cok buyuk yuksek surlari olan bir malikane alip kadinlardan kacardim. Aclar sizi banayi yediririm size o parayi :)

0|0
    0|0
  • bir bk yapamıyorsun.

0|0
    0|0
  • evet heryeri gezerdim

0|0
    0|0
  • Alemlere akardım her gece birçiftlik evi alırdım filan

0|0
    0|0
  • yardımlar falan yapardım

0|0
    0|0
  • Her gün farklı bir ülkeye giderdim..

0|0
    0|0
  • Harcardım karşim.

0|0
    0|0
  • Çok zengin olmak istemezdim.

0|0
    0|0
  • Ne yapmazdım ki

0|0
    0|0
  • Zenginlik huzur vermiyor boşverin zenginliği yüreğiniz zengin olsun..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 27

• Zengin değilde yine çalışarak ana çok düşünmeden istedgim veya ilerde çocuğumun istediği birşey almak isterim. Kirada da yaşamak istemiyorum. Lüks şeyler değilde en basiti istediğimde etde alaboiliyim sebze felan da. Zengin olmaya gerek yok bunun içinde sanırım

1|0
    0|0
  • Bir is kurup dünyayı gezerdim 😂

1|0
    0|0
  • Türkiye hariç bir ülkede ev alirim

1|0
    0|0
  • Zengindik battık eğer birdaha çok zengin olma fırsatı yakalarsam borçlarımı kapatırım abi daha ne yapıyım..

1|0
    0|0
  • Kim istemez ki? İş kurabilirim hem kendime hem insanlara istihdam sağlamış olurum. Sonra da barınaklardan hayvan kurtarmak isterim. Onların hastalıkları bakımı için de güzel barınak yaptırabilirim veterineri olan tabi. Paramı faydalı işlerde harcamak isterim. Dünya geçici bencil açgözlü insanları sevmem. Parasını olmadık şeylere harcayanları da sevmem. Hep dua ederim imkanlarım olsun diye ama yok maalesef şuanda inşallah bir gün olacak ve ben lüks yaşayıp da face de hava atmak yerine paramı dağıtacağım... Elbet Rabbim o günleri göstericek önce sağlık versin

0|0
    0|0
  • Bunu tum samimiyetimle soyluyorum zengin olsaydim o paralarla yardima muhtac insanlara yardim ederdim

1|0
    0|0
  • istemezdim ama olsaydim eger parami arabaya yatirirdim

1|0
    0|0
  • kendi ihtiyaçlarımı giderdikten sonra, yardımlar yapardım. ne bileyim iyi olduğunu bildiğim ve güvendiğim birine borç verirdim. sağlığı için paraya ihtiyacı olanların karşılardım vb

0|0
    0|0
  • Kanki fazla para Adamı delirtir 😄O yüzden iyi böyle 😄

1|0
    0|0
  • Asiri degil ama her istediğimi alabilecek kadar zengin olmak isterdim bahceli bir evde oturmak etikete bakmadan alışveriş yapmak gibi seyler

0|0
    0|0
  • Ciddi olarak bana gelen gelirin yetecek kadarını ayırıp, geriye kalanı löseve yatırırdım. Fazla paraya gerek yok yaşamak için :)

0|0
    0|0
  • Para kalsın vesselam.
    Mutluluk lazım bize, huzur lazım.

0|0
    0|0
  • Kıyafet alırdım😛

0|0
    0|0
  • Isterim

0|0
    0|0
  • Zengin olmak isterim ama ÇOK ZENGİN olmak istemem

0|0
    0|0
  • Istemem

0|0
    0|0
  • Tatil yapardım

0|0
    0|0
  • İstemem çok paranın çok derdi olur yeterince var zaten dert

0|0
    0|0
  • daha zengin olmak icin calisirdim😌 her ne kadar zengin olsamda hemen dibe vurabilecek kapasitedeyim malum 😏

0|0
    0|0
  • Gezerdim şımarırdım eğlenirdim

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    7
Yükleniyor...