Çok zengin olmak ister misiniz? Olsanız ne yapardınız o paraya?

Dürüst olalım lütfen 😊

0|0
27|22

En İyi Erkek Görüşü

• İsterim tabi, o parayla sanırım ölene kadar üniversiteye devam ederim 😄Öyle de bir manyağım. arkeoloji, antropoloji, sosyoloji, tıp ve psikoloji bitirip insan üzerine kombo yapasım var 😶 Muhtemelen olmayacak, şimdilik iki tanesi cepte

0|0
    0|0
    • 2ay

Hangileri cepte 😂

• 2ay

Hahahha bilemiyorum 😂 sadece iş bakmndan biraz skntili heralde

• 2ay

Bu bölümlerde tıp dışında hepsi iş bakımıdan sıkıntılı ama pek takamıyorum 😄 Merak daha ağır basıyor

Erkekler Ne Diyor 21

• İstemezdim şahsen
    Çok para adamın başını ağırtır

1|0
    0|0
  • zengin olsaydım muhtemelen bu ülkede yaşamazdım. daha demokratik ve daha rahat edeceğim bir ülkede yaşamak isterdim. kendimi bu ülkede hiç mutlu hissetmiyorum

2|0
    0|0
  • Zamanında kazık atanlar ultra boy kazık alıp hediye ederdim

1|0
    0|0
  • İstemem, bir yuva kuracak karıma çocuğuma bakacak kadar param olsa bana yeter fazlası bir yerleri kaldırır

1|0
    0|0
  • Isterdim elbette.
    Araba alırdım, villa alırdım.

1|0
    0|0
  • yine okurdum :D arkadaşm var onunla tatile giderdik gezrdik

1|0
    0|0
  • saglık en büyük servettir.

0|0
    0|0
  • isterim

0|0
    0|0
  • Çok değil.

0|0
    0|0
  • param yetıyor

0|0
    0|0
  • Cok zengin olsam cok buyuk yuksek surlari olan bir malikane alip kadinlardan kacardim. Aclar sizi banayi yediririm size o parayi :)

0|0
    0|0
  • yardımlar falan yapardım

0|0
    0|0
  • bir bk yapamıyorsun.

0|0
    0|0
  • evet heryeri gezerdim

0|0
    0|0
  • Her gün farklı bir ülkeye giderdim..

0|0
    0|0
  • Harcardım karşim.

0|0
    0|0
  • Çok zengin olmak istemezdim.

0|0
    0|0
  • Ne yapmazdım ki

0|0
    0|0
  • Alemlere akardım her gece birçiftlik evi alırdım filan

0|0
    0|0
  • Zenginlik huzur vermiyor boşverin zenginliği yüreğiniz zengin olsun..

0|0
    0|0
  • Olmak isterdim. Çünkü öğrenciyim abi dkxmcm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 27

• Zengin değilde yine çalışarak ana çok düşünmeden istedgim veya ilerde çocuğumun istediği birşey almak isterim. Kirada da yaşamak istemiyorum. Lüks şeyler değilde en basiti istediğimde etde alaboiliyim sebze felan da. Zengin olmaya gerek yok bunun içinde sanırım

1|0
    0|0
  • Bir is kurup dünyayı gezerdim 😂

1|0
    0|0
  • Türkiye hariç bir ülkede ev alirim

1|0
    0|0
  • Zengindik battık eğer birdaha çok zengin olma fırsatı yakalarsam borçlarımı kapatırım abi daha ne yapıyım..

1|0
    0|0
  • Kim istemez ki? İş kurabilirim hem kendime hem insanlara istihdam sağlamış olurum. Sonra da barınaklardan hayvan kurtarmak isterim. Onların hastalıkları bakımı için de güzel barınak yaptırabilirim veterineri olan tabi. Paramı faydalı işlerde harcamak isterim. Dünya geçici bencil açgözlü insanları sevmem. Parasını olmadık şeylere harcayanları da sevmem. Hep dua ederim imkanlarım olsun diye ama yok maalesef şuanda inşallah bir gün olacak ve ben lüks yaşayıp da face de hava atmak yerine paramı dağıtacağım... Elbet Rabbim o günleri göstericek önce sağlık versin

0|0
    0|0
  • Bunu tum samimiyetimle soyluyorum zengin olsaydim o paralarla yardima muhtac insanlara yardim ederdim

1|0
    0|0
  • kendi ihtiyaçlarımı giderdikten sonra, yardımlar yapardım. ne bileyim iyi olduğunu bildiğim ve güvendiğim birine borç verirdim. sağlığı için paraya ihtiyacı olanların karşılardım vb

0|0
    0|0
  • istemezdim ama olsaydim eger parami arabaya yatirirdim

1|0
    0|0
  • Kanki fazla para Adamı delirtir 😄O yüzden iyi böyle 😄

1|0
    0|0
  • Ciddi olarak bana gelen gelirin yetecek kadarını ayırıp, geriye kalanı löseve yatırırdım. Fazla paraya gerek yok yaşamak için :)

0|0
    0|0
  • Asiri degil ama her istediğimi alabilecek kadar zengin olmak isterdim bahceli bir evde oturmak etikete bakmadan alışveriş yapmak gibi seyler

0|0
    0|0
  • Para kalsın vesselam.
    Mutluluk lazım bize, huzur lazım.

0|0
    0|0
  • İstemem çok paranın çok derdi olur yeterince var zaten dert

0|0
    0|0
  • Istemem

0|0
    0|0
  • Kıyafet alırdım😛

0|0
    0|0
  • Isterim

0|0
    0|0
  • daha zengin olmak icin calisirdim😌 her ne kadar zengin olsamda hemen dibe vurabilecek kapasitedeyim malum 😏

0|0
    0|0
  • Zengin olmak isterim ama ÇOK ZENGİN olmak istemem

0|0
    0|0
  • Gezerdim şımarırdım eğlenirdim

0|0
    0|0
  • İstemem

0|0
    0|0
  • Tatil yapardım

0|0
    0|0
  • isterdim araba alırdım

0|0
    0|0
  • Hıc calısmazdım bütün gün para yerdım

0|0
    0|0
  • Gezip tozarim. Kendime kiyafetler alirim. Yurtdisina gezmeleere giderim. Anneme babama yardim ederim. Kardesime ev alirim. Param coksa hasta cocuklari tedavi etďiririm. Yetistirme yurdunda kalan cocuklari ziyaret ederim. Gonlumde cok sey var. Ama hayatimda zenginlik yok. Bugunme bu halime cok sukur. ediyorum

0|0
    0|0
  • Butik açmak hayalim sonrada araba almak ilk bunları yapardım. yapamadığım gidemedigim heryeri gezerdim

0|0
    0|0
  • Havuzlu villa en büyük hayalim

1|0
    0|0
  • Çok zengin olmak istemezdim ama zengin olmak isterdim :) fazlası olunca kesin karaktersiz olurdum onca para adamı bozar

1|0
    0|0
Yükleniyor...