Sözde bazı kızların kendilerinden 15-25 yaş büyük amcalara bakmaları, gezmeleri , hoşlanmaları hakkında ne düşünüyorsun?

Öncelikle şunları belirteyim. Siyaset , siyasi görüş bu dünyadaki hayatımızın yaşam şeklidir, yaşam biçimidir. Nasıl bir siyasi anlayışınız varsa öyle bir yaşam tarzınız vardır hayatta. O yüzden bu konuyla siyasette doğru orantılı. Ben siyaset ve gündem hastasıyım. Gözlemleyici bir olgun insanım. Gelelim konumuza. Bu tür kızlar genellikle sol görüşlü kızlar. Bunlar rahattır. Giderler barlara, diskolara günü gün ederler. Sonra bir iki tatlı söze inanırlar. Karşısındaki amcacıkta buna romantik, dost, tatlı dille yaklaşır. ama eninde sonunda amacı vardır. zaten sol kızlar rahattır. Genellikle aile, ahlak kavramları yoktur. Şurayada dikkat çekmek istiyorum. Anne babası boşanmış kızların bir çoğu bu olay içerisinde yer alır. Baba sevgisi görmemiş olan kızlar böyle durumlarda olabilir. Maddi nedenlerden dolayı böyle bir iki tuzak jeste kanan kızlar bu durumda olabilir. Özetle bu tür kızlar annesi babası boşanmış baba sevgisi görmemiş, maddi sıkıntı çeken, sol görüşlü olan, alkol kullanan içen kızlar bu durumlarda olabiliyor. Neymiş efendim evliymişte adam bu aşık olmuşmuş, ondan vazgeçemiyormuş. Birbirlerine aşık olmuşlarda arada yaş farkı varmışmış. Bunların tüm nedenleri baba sevgisi görmemeleri, maddi ve manevi durumlar, birde işte bu sol görüşlü kızların rahat rahat gezmek istemeleri alkol içmek istemeleri vb. Ben bu tür kızları asla ve asla sevymem. Üstelik bu kızlardan aşırı rahatsıyzlıkduyarım. Bu tür kızlar geneldede sol görüşlüler oluyor. Ben ahlaklı, namuslu, terbiyeli aile kızlarında, dindar kızlarda böyle bir şeye rast gelmedim. Ben Erdoğan hayranı bir insanım. Bu tür kızları çevremde gördümmüydü feto gibi beddya ediyom. Sen ne düşünüyorsun? İnşallah Erdoğan en az 2023 e kadar bu ülkenin başında kalır. Bu tür kızlara bu videoyabaksın

• BU TÜR KIZLARDAN RAHATSIZLIK DUYARIM
    75% (9)0% (0)69% (9)Oy Ver
  • DUYMAM
    25% (3)100% (1)31% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
2ay Bu arada anne ve babası ayrılmış tüm kızlara demedim. anne ve babası ayrılmış olup ahlaklı hanım hanımcık kızlarda var.

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Oyle kiz para peşindedir ayyy.!

0|1
    0|0
  • iğrenç bence

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kız yetişkinse beni alakadar etmez

0|0