Kuzenimi Seviyorum?

Bir kuzenim var. Benden 10 yaş büyük ben 18 o 28. Ailede herkes evlendi birtek o evlenmedi bende istemsizce ona birşeyler hissetmeye başladım. O da beni seviyor diye kendimi avutuyorum ama hiçbirşey yok. Benle pek fazla konusmuyor. Merhaba merhaba o kadar.. Bende onu seviyorum. Açı çekiyorum napmalıyım?

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Dua et. Hayırlı ise senin olsun, değilse bir an önce kalbinden ve zamanından çıksın diye. Biz bilmeyiz ama O bilir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kuzenle evlilik iyi sonuçlar doğurmaz hiç bir zaman. Ki zaten seni sevmediğini sende farkındasın. Yakın zaman da başkasını bulur, gider sonra çok yıpranırsın. Unutmaya çalışma da unutamazsın. Özellikle akraban hiç unutamazsın. Zaten kişisel olarak bir hafıza kaybı yaşamadıysan unutamazsın. Yapabileceğin belirli şeyler var. İlki sana iyi gelen ne ise onu yap. Kitap okumaksa kitap oku, temizlik yapmaksa temizlik yap, film izlemekse film izle. Başkasına aşık olmaya çalış. Zaman tanı kendine. Fazla da kısıtlama illa onu sevmeyeceğim diye. Acını da bir yerde yaşaman lazım.

1|0
    0|0
    • 2ay

Beni sevmediğinin çok fazla farkındayım zaten. Ki bu bana acı veriyor ama dediğin gibi sevdiğim şeyleri yapacağım zamanla unuturum olmazsa düğününe gider bir çeyrek takar yerime otururum.

• 2ay

Aynen öyle. Bu zamana kadar kimse beni sevmedi işte benimde bu triplerim bundan

• 2ay

Sevse de sen fark edememişsindir belki. Seni sevmeyeni sen hiç sevme

Erkekler Ne Diyor 7

• Söyle ona.. Bişeey kaybetmezsin. En azından senden faydalanmaya çalışmaz. Ya ciddi olur senle. ya da kızkardeşimden farkın yok der yanağını okşar gider 😏

1|0
    0|0
    • 2ay

Söylemem dünyanın sonu gibi bişey. Onun için yerime oturim ben

• 2ay

Öyleyse çokta sevmiyorsun

• hayırlısı olsun

1|0
    0|0
  • Siz kızlar sevince istediğiniz olsun istiyorsunuz. Saçma sapan acı çekiyorsunuz. Ailenle konuş bakalım onların rızası var mı öğren bu işler böyle olur ;)

0|0
    0|0
  • açı çekme alçı çek

1|0
    0|0
  • Açık bence

0|0
    0|0
  • Duygularını açıkla. 1 şey kaybetmezsin belki çok şey kazanırsın.

0|0
    0|0
  • Soyle bakem ne diyo ona gore yasamaya dwvam edersin pampa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Onun seni sevdiğini düşünmüyorum ama eğer açıldığında ters tepki vermeyecek biriyse bir konuş istersen

1|0
    0|0
    • 2ay

Açılmayı hiç denemiyorum çünkü biliyorum kızacak

• 2ay

Boşver o zaman ileride birine aşık olup evlendiğinde ya bunlar çocuk işiymiş asıl ben eşime aşık olmuşum diyeceksin ve illa ki karşılaştığınızda bir şey hissedeceğini sanmıyorum

• Hem yaşlı sever hem de kuzenine bakacak kadar kanı bozuk. Görmemiştim hiç.

0|0
    0|0
    • 2ay

Senin gibi tribüne oynayanların kanı bozukk.. Bende kuzenime aşık oldum. Nikahmı düşmüyor. Peygamber bile kızını kuzeniyle evlendirdi.. Gider her boku yersiniz sonrada kuzene olan saf aşk için bok bok konuşursunuz..

• 2ay

Kanı bozukları dışarı alalım.

• Kuzen ilişkisi pek doşuma gitmiyor açıkçası benim yaşına versen ve sevgili bulmayı bir denesen daha iyi olur bence

0|0
    0|0
  • Kuzen aşkı onlayn

0|0
    0|0
  • geçici

0|0
    0|0
Yükleniyor...