Arkadaşıma mesajları gördüğümü söylemeli miyim?

Arkadaşlar olayı en kısa haliyle özet geçicem bundan yaklaşık 1 hafta önce 2 çocuk instagramımızı sonra numaralarımızı aldı. Biri bana biri arkadaşımaydı. İkiside nasıl desem afedersiniz en kibar tabir bu ''geniş''ti arkadaşım ben ona düşen çocuk ertesi gün karşılaştık oturduk falan çocuk beni kesiyodu. Arkadaşımda bana düşen çocukla konuşuyodu çocuğa hevesim yok zaten bugün instagramda onla konuşmalarını okudum çocuk bunla ileri derecede konuşuyo yani sınırı aşıyo arkadaşım cevaplıyo sonra tersliyo falan. Arkadaşıma ısrarla ''bu çocuk sana hiç arkadaşlık dışı şeyler dedi mi?'' dedim hayır dedi her seferinde ve ben cidden o an resmen ''MESAJLARI GÖRDÜM'' diye haykırmak istedim. Mesele çocukla konuşması değildi neden bana söylemedi? Neden o çocuk senden hoşlanıyo diyip çocuğa böyle konuşması konusunda müsade etti. Arkadaşımı suçlayamıyorum saf biraz ama ne bileyim napıyım bilmiyorum. Çocukla zaten pek konuşmuyorum 20 cümle anca konuşmuşuzdur. Tamam gevşek insanlar biliyoduk ancak bu kadarı fazla ya

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• hata sizde

0|0
    0|0
  • çocukmusun sen yasın kaç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sıkıntı arkadaşında kardeşim

0|0
    0|0
    • 2ay

ben bıktım artık bir anda tam ''ulan bu kız iyiki arkadaşım'' derken böyle şeyler yaşamaya sinirlenemiyorum da nedense

• 2ay

biliyorum ben ondan pek dolanmadım zaten yani konuşmuyorum bile arkadaşıma ısrarla ''hiç sana yavşadımı'' dedim yok dedi yollamalar yaptım yok arkadaş olmadı en sonunda bağıracaktım orda GÖRDÜM LAN GÖRDÜM İTİRAF ET diye sorun cidden çocuk değil sorun bu ihanetimsi şey neden gizliyosunki?

• 2ay

çünkü adi ve şerefsiz

Yükleniyor...