Eşinizin açık sözlü olması zorunuza gider mi?

Mesela yemek yaptınız beğenmedini söyledi kilo aldınız direk kilo aldın demesi zorunuza gider mi?

0|0
18|4

En İyi Kız Görüşü

• yani herkese karsi böyle davranirsa, gercekten acik sözlü derim. Benim icin iyi. mesela Iyi olmiyan yemegi cok begendigini söylemesi ama aslinda begenmedigini görmem benim icin üzücü. Böylelike objektiv gördügünü bildigini söylüyor, bende öyleyim, bence iyi böyle.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• hayvan gibi yemek var insan gibi yemek var kontrol edebilsin agzi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Kaba olmadan uygun bir dille söylüyorsa sorun olmaz. Mesela yemeği beğenmediğinde bu ne biçim yemek ya da kilo aldığımda sen ne biçim kadınsın şu haline bak gibi tarzda bir şeyden bahsetmiyorsak sorun etmem.

0|0
    0|0
  • gider :D nezaketi kaybetmek gerekir mi en yakını olduk birbirimizin diye? yalan söylesin veya kıvırsın yağ çeksin bilmem ne demiyorum. sadece bir adabı olmalı beğenilmeyen şeyi söylemenin de.

0|0
    0|0
  • Bunu dogru kelimeleri secerek ifade edebilir.

0|0
    0|0
  • Evet Kur alabilirim

0|0
    0|0
  • Bana söylese ben takmam. Ama çoğu kadın için en büyük sorunlardan biri olur sanırım. bu kadar açık sözlülük fazla bence. Hani kibarca söylese neyse.

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Açık sözlü olmak iyidir ama erkek dediğin farketmez kilo falan detayları çok önemsemez

0|0
    0|0
  • Her doğru her yerde söylenmez

0|0
    0|0
  • Söylesin.

0|0
    0|0
  • Hayir soylemesin sanki ben bilmiyormusum gibi..

0|0
    0|0
  • biraz kibar olsun ya

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Guzel. bir sekilde aciklarsa tabiki acik olsun

0|0
    0|0
  • Ağlarım. Vücudum ile ilgili şeyler konusunda hassasım. Rahatça sevişemem kendime güvenim azalır onun yanında

0|0
    0|0
  • Okuzluge gerek yok

0|0
    0|0
  • SÖYLESİN DAHA İYİ ONA GÖRE GARD ALIRIM

0|0
    0|0
  • Tabikide gider ama insan gibi anlatsa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• hayır

0|0
    0|0
  • gitmez tabi öyle eş bulursak sevilmeli.

0|0
    0|0
  • Gider tabii ki, hassas olmak lazim bence.

1|0
    0|0
Yükleniyor...