Toplum içinde konuşamıyorum?

Toplum içinde konuşamıyorum arkadaşlar 😔 her seferinde yapicam diyorum ama utanıyorum. Zar zor bir iki kelime söylüyorum onda da sesim kısılıyor heyecandan titriyorum rezil oluyorum. Toplum dediğim 3-5 kişi olsa bile konuşamıyorum. Aslında içim o kadar dolu ki her konuya söyleyecek lafım var, abartı olmasın ama çok şeyle ilgili bilgim var ama konuşamıyorum. Dışarıdan bakınca iki lafı bir araya getiremeyen, hiç bir konuda bilgisi olmayan, salak birine benziyorum tabi. Ama anlatamıyorum derdimi😔 Bugün hoca bişey sordu. Herkes bakıyor bişey bilmiyorlar. Ben o konuyla ilgili baya bir araştırma yapmıştım eskiden. Ağzımı açıp tek kelime bile edemedim. Tek bişey söylesem anlicak zaten bilgim olduğunu ama yok açamıyorum ağzımı. İlle de sadece bana bakarak sorsun, ben cevaplarken ağzıma baksin, zorla alsın cevabı istiyorum. Ama ilkokul değil sonuçta ona ne yani parçalasın kendini benim için. Sosyal fobi galiba ama acaba başka bişey de ola bilirmi?😔 Benim gibi olan var mı? Bıktım artık

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• sorun kapatılabilir. soru niteliği olmadığı için başlıkta. okursan hızlıca bu görüşlerimi sağlıklı olabilir. iki lafı bir araya getiremeyen salak birisi gibi diyorsun. bilgi güçtür. önce ihtiyacın olan şey güç. rus klasiklerini oku. tek ihtiyacın olan şey bu.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sosyal Fobininde benim gözümde nedenleri var.

Ailede susturuldun'mu ya da ayiplarla mi büyüdün?
    Ailende seni dinleyen varmi?

0|0
    0|0
    • 2ay

Evet annem yüzünden zaten. Hep o idare etti beni kukla gibi.

• 2ay

Ama degise bilirsin. Özgüvenin olmasinda calis. Kendine kücük kücük görevler verip basarinla mutlu ol.

Erkekler Ne Diyor 2

• Dilinin bağını çözerim, beni gördün mü hiç?

0|0
    0|0
  • bir daha konuşmak isteyipte konuşmayanı siksinler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...