Ben mi yanlış düşünüyorum?

Arkadaşlar sizlere bir sorum olacak şimdi benim anne babam ayrı biz dedemin evinde teyzemler ile birlikte kalıyoruz mecburiyetten ayrıca bu evde anneminde hakkı var siginti değiliz yani kuzenim evi olmasına rağmen burada kalıyor yetmiyor bir sümük arkadaşı var o olmasa bile her gün bizim bahçede kim oturursa otursun gidip yanına oturuyor gece yarısına kadar kalkmıyor misafir olmasına rağmen kaç defa dedim artık teyzemlere onlarda sümük gibi olmasın da hem fikir ama icraat yok bugün pikniğe gidecektik yine geldi kapıya bu arada ben hiç muhatap olmadım bu tiple ama aşırı derece irite oluyorum her neyse bugün de kapidayken bende teyzeme bize gelen amele sümüğü gibi yapışıyor bu ne ya dedim söylendim belki duyar da üzerine alınır diye bir iki saat geçti teyzem gelip bana ayıp ettin yok söyle böyle diyor yok sen kimseyi istemiyorsun diyor arkadaşlar elalemin aptal muhabbeti bir çekilir iki çekilir ama her gün olur mu lütfen fikrinizi söyleyin ayrıca istememekte haksız miyim ve de teyzeme ben öyle davranmak istedim davrandım yalnış da olsa mutluyum diğer türlü yüzüne gülüp arkasından konuşsamam kusura bakma dedim Sizin bu konu ile ilgili fikirlerinizi bekliyorum görüşlerinizi benimle paylaşırsanız mutlu olurum

0|0
1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• İstediğn kadar inkar et, ama sığıntısınız

0|0
    0|0
    • 2ay

Sen öyle düşünebilirsin lakin o evde bizimde hakkımız var okey hemde yasal olarak

Yükleniyor...