Bir konu hakkında ne kadar kararlısınızdır?

Bir şeyi kafanıza koyduğunuzda, önünüze türlü engeller çıksa bile onu gerçekleştirene kadar uğraşır mısınız yoksa siz pes edenlerden misiniz? Buraya motivasyon konuşması yapmaya gelmedim tabii ki. Bugün 2 adet bana zararlı olduğunu düşündüğüm şeyi bıraktım, bunu sigara gibi alkol gibi düşünebilirsiniz. Ona ulaşma arzusuyla birlikte onu reddetmeniz ve o reddetmenin duygusu gerçekten mükemmel. Ortalıkta bir gangsta gibi dolaşıyorum şu an ama umarım kısa sürede alışırım bu yeni hayat düzenine. ;) Geç olmadan, bırakılması gerekeni bırakmalı, gitmesine gerekene yol vermeli bence insan. Bugün sizin için karar verme ve düşünme günü olsun dostlarım.

0|1
17|5

En İyi Kız Görüşü

• Cok güzel konusmusun bunu farketmen cok güzel birsey gidene kal denilmez vs. Insanin bir amaci birseyi kafasinda varsa bence sonuna kadar onun arkasinda durmali umut allah tandir.. benim hep dedigim bir söz senin amacin , hayalin durdugu sürece sen düş sende kalk..💪✅😍🙈

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Mesela bak ;
    Elime kolonya dökülürken
    Ellerimi yukarı doğru kaldırırım
    'Yeter' işaretidir
    Karşımdaki anlamazsa ellerimi çekerim yere dökünce anlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Çok kararlıyimdir bitti dediysem biter yok dediysem yoktur ve aynı şekilde bana zarar veren herşeyi itinayla def ederim hayatımdan

0|1
    0|0
  • Bir şeyi kafama koyarsam onu yaparım

0|1
    0|0
  • Çok sevindim tebrikler👏

0|0
    0|0
  • konuya göre değişir

0|0
    0|0
  • Çok istiyorsam engel tanımam ama bir şeyleri çok istediğim durumlar sayılıdır.

0|0
    0|0
  • Çok kararlıyım

0|0
    0|0
  • Ben pek degilim ama olmaya calisiyorum

0|0
    0|0
  • pes ederim

0|0
    0|0
  • Hedefe kitlendiysem vazgeçmem

0|0
    0|0
  • Hayırlı olsun. Kafaya koyduysam yaparım.

0|0
    0|0
  • Ben hep bir kararsızım kafama göre yaşıyorum

0|0
    0|0
  • Çok sevdiğim halde sonumuz olmadığı için ve karakterlerimiz uyuşmadığı için ben de bıraktım. Şu an benim de ruh halim mükemmel değil ama geçmek zorunda

0|0
    0|0
  • bugün benim için tamda dediğin gibi bir gün

0|0
    0|0
  • kafaya koyduysam bir kere o is olana kadar kimse durduramaz beni 😃

0|0
    0|0
  • gerçekleştirene kadar uğraşırım

0|0
    0|0
  • Hiç kararlı değilimdir. Pes ederim hemen

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• karar verdiysem yaparım

0|0
    0|0
  • kararlılıktan öte, aşırı derecede saplantı oluyor.

0|0
    0|0
  • Ulan hep ayni sorular ya asktir ya gottur mk olmauan seyleri anca soyleyin tuh ya

0|0
    0|0
  • Detay çok güzel kafaya koyduğumu yaparım..

0|0
    0|0
Yükleniyor...