Napmaliyim napacagim?

Ailemle ilgili sorunlar yasiyorum annem ben kucukken babamla ayrilmislar babam annemi oldurmeye calismis babam yolda birini oldurdugu icin hapse girdi annem yeni biriyle evlendi o kisi annemi annemin en yakin arkadasiyla aldatti annem hasta oldu yillar sonra duzeldi ve öz babamin öldügü haberiyle annem tekrar yikildi ama babama degil abime uzuldu abim hayattan umudunu kesmis abim daha once bali tiner bira raki sigara herseyi kullaniyordu bende babama uzuldum elbet onu yinede seviyodum beni bir tek o dusunuyodu olmeden once hep beni gormeyi istemisti ama ben gitmedim.
Cevremle ilgili sorunlarim var sadece 2 duzgun arkadasim var anneannem annem kücücük bir hatam olsa hemen kiziyolar beni takan da yok zaten varmiyim yokmuyum belli değil.

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• İnsanları manipüle etmeye. Eğilimli misin

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Boşver sen onlara kızma az buz şey değil yaşadığı annenin sen kaç yaşındasın

1|0
    0|0
    • 2ay

19 yasindayim

• 2ay

Sen kendi hayatına bakmalısın o sorunları bir kenara bırakmak için okuyor musun okuyorsan okulunu bitir meslek sahibi ol ve o zaman evden taşınıp yeni bir hayat kurabilirsin kendine

Yükleniyor...