Ondan Çok Hoşlanıyorum LGBT?

Sevdiğim birisi var ama eşcinsel olup olmadıgını bimiyorum, ondan gerçekten çok hoşlanıyorum. Sesi olsun, bakışları olsun gözümün önünden gitmiyor. Her an aklımda. Bazen benimle konuşmak istiyor.. Onun hayatını mahvetmekten korkuyorum, ama sevdiğimi de söylemek istiyorum. Sizce Yapayım mı?

Güncellemeler:
2ay Ondan Çok Hoşlanıyorum LGBT?
2ay LGBT

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Neredesin belki benimdir 😀😀
    Bence açıl yani oyle dusunuyorum sonucta ilerde pisman olmaktansa cesaret edip yap ne kaybedebilirsin ki?
    Ama illa escinsel olup olmadigini ogrenmek istiyorsan onun hakkinda bilgi sahibi olan birini cek koseye konus ogrenirsin herseyi sonrasida sana kalmis 👍👍

0|1
    0|0
    • 2ay

Tavsiyelerini dikkate alacağım :)

En İyi Erkek Görüşü

• Yap gitsin dostum, madem seviyosun içinde tutmak sana acı verir. Belirsizlik yorucudur. Git söyle, açıl. Eğer insanlığı varsa zaten anlayışlı olur seni kırmaz ya da aşağılamaz. Onun da hayatını mahvetmezsin.

Seviyosan git konuş kanka ✌🏻️

#lgbt
    #aşkıncinsiyetiyok

0|1
    0|0
    • 2ay

Ama ya beni rencide ederse, ya alay ederse. İşte o zaman biterim. Sevdiğim birinin o şekilde davranması beni yıkar..

• 2ay

Tamam öğrenmeye çalışacağım, teşekkür ederim. :)

• 2ay

Rica ederim :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben biseksuelim ve seni cok iyi anliyorum. Normal yasantimda bir kiza acilma cesaretini gosteremedim. burdan bir kiz bulmustum sadece. Nasil olucak bilmiyorum ama acilirsan bana da cesaret ver nasil yaptığına dair :)

0|1
    0|0
  • Evet git ve söyle.

0|1
    0|0
    • 2ay

Ben de bu kadar net olabilsem :)

• Sevdiğinin cinsiyeti ne?

0|1
    0|0
    • 2ay

Erkek

• 2ay

Önce cinsel eğilimini öğrenmelisin. Aksi takdirde seni rencide edici davranışda bulunabilir.

• 2ay

Böyle bir şey yapacağını düşünmüyorum ama yine de tavsiyeni dikkate alacağım, teşekkür ederim. :)

• Bence zamana bırak sevdiğinde ve dayanamadığında açılırsın

0|1
    0|0
  • Erkekten mi hoşlanıyorsun?

0|0
    0|0
  • ilk önce eş cinsel olup olmadığını anla ona göre hareket et

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• İş çok zor. Önce sevdiğini söylemede kendi durumundan bahset. Hoş karsilarsa zamanla acilirsin

0|1
    0|0
    • 2ay

Yan yana gelince ikimiz de iki kelimeyi bir araya getiremiyoruz, kendi durumumdan nasıl bahsedeyim.

• 2ay

Direk sevdiğini söylemektense durumundan bahsetmen daha mantıklı.

• 2ay

Tamam o zaman, teşekkür ederim. :)

Yükleniyor...