Günümüz insanları neden basitleşti?

Dikkatimi çekti çoğu kız erkek basit konularda hala aşk acısı çekiyor yarısı bel altı saçma sapan konularda hayata noluyor nereye gidiyoruz diye düşünen insanların sayısı git gide azaldığını görüyorum çoğu insanın hayatı telefon aşk olmuş durumda bir şiir konuşmak istense o ne dicek insanlar tanıyorum sizce böyle insanların artma sebebi nedir? şimdiden teşekkürler..

1|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Internet diyenler olmis bence internet degil cunku her bilgi elimizin altinda ilgili adam internetten istedigi bilgi rahatlikla elde edilebiliyor bence gunumuz insanlari cahil kultursuz buna ragmen asiri ego sahibi olmasi nedeni ile basitlesiyorlar. Hep biri gibi olma cabalari onlari basitlestiriyorlar kimse kendisi gibi davranmiyor

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• evet. zamanında bunun yüzünden telefon listemi boşalttım. gereksiz aşk durumlarından, gereksiz aşk söylemlerinden acılardan gına geldi. bu siteye yardım için geliyorum, hala peşimi bırakmıyor. salya sümük insanları görmekten gına geldi. mantığın kölesi olacaklarına, ağlamayı seçiyorlar.

1|0
    0|0
  • İnternet

1|0
    0|0
  • sosyalmedya

1|0
    0|0
  • Sebepleri asiri genislik ve asil derdin kederin noldugunu hic gorup yasamamislar isleri gucleri baba parasi yemek manita cinsellik vur patlasin cal oynasin sosyal meyde ws derken halin boylr olmasi cok normal tabi

0|0
    0|0
  • Yozlaştık artık popülerlik çoğaldı

0|0
    0|0
  • Bence sebebi medya ve internet ve aile. Başka bir açıklaması olamaz

0|0
    0|0
  • cok basitim keske olsem

0|0
    0|0
  • çok fazla insan var

0|0
    0|0
  • Basit konularda aşk acısımı ilk aşık olduğun bakire değilse ve gerçekten sevdin onu ama başkasıyla olduğu düşüncesine katlanamıyorsun napıcaksın kafandan silemiyorsan basit değil işte

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• kıyamet alameti...

0|0
    0|0
Yükleniyor...