Kilo alınca çevrede oluşan tepkiler.. nasıl başa çıkıcağım?

selamlar
sorum şu bundan bir yıl önceye kadar gayet fit ve düzgün bir fiziğim vardı. bir yılda 7 kilo almışım ve çok değiştim. 64leri gördüm göbeğim çıktı basenlerim genişledi. şort falan giyemedim bu yaz utancımdan. birde arkadaşlarımın sözde uyarıları canımı çok sıkıyor. sürekli herkes birşey söylüyor kimisi iyiliğim için tabi ama çok alınıyorum ister istemez. bide alışkın değilim kiloyla ilgii yapılan esprilere. hiç kilolu olmadığım için hayatımda. ben kimseyi kilosuyla yargılamam ama insanlar çok acımasız. birde 80 kilo olan kadınları düşünemiyorum kimbilir nasıl bir ayrımclığa maruz kalıyorlar. geçen arkadaşım şu eteğim bana bol geliyor sana vereyim dedi. şokk oldum belki iyilik için yamış olabilir ama ne bileyim gücüme gitti. oturdum ağladım. yok dedim ben bu kiloda kalmaya niyetli değilim zaten eski kiloma dönücem en kısa zamanda. şimdi abur cuburu kestim sağlıklı beslenmeye çalışıyorum 2 kilo verdim. geriye 5 kilom kaldı. ama gelen tepkilerede çok üzüldüm. biliyorum eskiye dönücem ama yinede kalbim çok kırık..

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• kıloluydum verdımm :D 85 dım 71 oldumm

0|0
    0|0
    • 2ay

bende vericem. neler yaptın?

• 2ay

bende buna benzer birşeyler yapıyorum. 2 kilo verdim inşş geri kalanıda gider hemen 5 kilo.

• 2ay

kasma kendınıı yılmadan devam ett. onemlı olan hızlıca kılo vermek degıll. ben verelı 1 bucuk yıl oldu.

En İyi Kız Görüşü

• Iyi de 7 kilo insani o kadar da cok degistirmez abartilmis

0|0
    0|0
    • 2ay

yok cidden değiştirdi. 7 kilo az değil.

• 2ay

sen nalamıyorsun galiba. canım bende spor yaptım. tıp okumuyorum ama benim de bilgim var benim vücüdumu benden iyi mi tanıyorsun. 7 kilo az değil. 2-3 olsa tamam ki o bile farkettirir. benim yağ oranım normal seviyede spor salonlarında ölçülüyor. vücudum zayıf olmama rağmen yuvarlak hatlı ve şekilliydi. zayıf görünmüyordum zaten zayıftım boyumda uzun manken gibiydim şimdi irileştim tabi. allahım ya ergenlerle uğraşıyorum burda. obez olduk demiyoruz ki. bir beden büyüdüm 7 kiloyla. sen kaç kilosun boyun kaç anlamadım ki.

• 2ay

Benim boyumla kilomla alakasi ne?

Erkekler Ne Diyor 1

• bir ben alamadım kilo...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...