Asosyal biriyle evlenirmiydiniz?

Sebebini bilmediğim bir Şekilde şimdiye kadar hep asosyaldim. Ezildiğim zamanlarda oldu salak birisi olduğumu da düşünmüyorum. Hani bazen düğünümü düşünüyorumda akraba dışında acaba benim tarafımdan kaç kişi gelir diye bir elin parmaklarını geçmez heralde. Üzülüyor insan ister istemez. Siz asosyal birisiyle eblenirmiydiniz?

Güncellemeler:
2ay http://hizliresim.com/Y46B2j
Baştan söyliyim yanımdaki kuzenimdir az usturuplu yorum yapın. Mesela bu resimdeki benim tipsiz olduğumuda sanmıyorum benim neden sevgilim yok arkadaş yav.

0|0
14|3

En İyi Kız Görüşü

• Kendin için üzülme, evleneceğin insan için üzül. Düğününüze kimse gelmezse en çok üzülecek olan eşindir.

0|1
    0|0
    • 2ay

Doğru söylüyorsun 😢

En İyi Erkek Görüşü

• kisiligi begenim yeter engel tanimam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Cok iyi bir soru... benim durumum da ayni haha. ama herkez istiyor, aile ve evlenecek kisi popüler olsun, insanlar arasinda cok sevilsin.

0|0
    0|0
    • 2ay

sonrada evlendikten sonra kimseyle görüşmesin istersiniz ama :D

• 1ay

yok, ben baskalarin bakis acisini diyorum, herkez böyle istiyor böyle seciyor bunu ögrendim biraz baka baka, cok sacma buluyorum. Benim veya ailemin kirterleri degil bunlar haha

• Şimdi tipsiz değilsin ama dişlerin çok sarı alınma ama bu bazen kemik yapısıyla alakali onun için bence bir uzmana git azıcık paraya kıy.
    Asosyal biriyle asiksam evlenirim ne güzel sırf benim olur

0|0
    0|0
  • bazı dönemler insan bunalıma girer elini herseyden çeker felan ama bütün hayatı boyunca asosyal olan birini kimse istemez bence

0|0
    0|0
  • bende asosyalim ben akrabalarımlada pek konuşmayı sevmem. ailem görüşür tabi. kimsem yok. düğün olmasada olur.

0|0
    0|0
    • 2ay

Düğün dediğin abartı olmıcak zaten böyle hafiften süslü bir bahçe 2 saatlik bir program yeterli

• olabilir bnde pek normal degilim zaten

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Hayır evlenmem

0|0
    0|0
  • Evet ama özgüvensizse ve öyle kalmaya kararlıysa hayır

0|0
    0|0
  • tanımak lazm

0|0
    0|0
  • Evlenmem sanirim

0|0
    0|0
  • A sosyal benim salak abimde öyle evelenemiyoda simdi

0|0
    0|0
  • Ewet evlenirdim hatta asosyaller dha cok seviliyo sadece snn olsun istiyosn

0|0
    0|0
  • Ama eminim aile karsi öyle degilsindir

0|0
    0|0
    • 2ay

Yok tabi canım

• 2ay

O zaman çok da önemli değil sonuçta ben benim yanımdayken nasıl biri olduguna bakarım. Ben de çekingen biriyimdir ama sevdigim insanlar öyke çok da sus pus biri olmadıgımı bilir

Erkekler Ne Diyor 2

• Asosyal değilsin evi seviyorsun
    Sosyallik gidip bir kahveye 20 lira vermelle olmuyo zaten :)

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
Yükleniyor...