Kızların bu kadar soyunarak gezmeleri, dans etmelerini, erkeklerin dibinin düşmesi hakkında ne düşüyorsunuz?

Erkeklerin hiç bu kadar seksi poz verdiğini görmüyorum, ne dans ediyorlar ne bir yerlerini açıyorlar. Peki bu kızlar neden bu kadar cinsel odaklı bakılmasını istiyorlar kendilerine?

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Kişiliği olmayınca dişiliğini kullanan kız modeli işte.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Kafasıyla bisey yapamadıkları için gözlerini açarak birşeyler yapmaya çalışıyorlar. muhtemelen silerler bu yorumunu ama gerçek bu

1|1
    0|0
  • Eee karakteriyle birşey elde edemeyeceğini anlayan kızlar
    Kıçını başını açarak elde etmeye çalışıyor

1|0
    0|0
  • Çünkü ilgi hoşlarına gidiyor ve bir erkeğin ilgisini en kolay böyle çekebiliyorlar. Abaza ve tecavüzcü yetiştirdiklerinin farkında değiller.

0|0
    0|0
  • o zaman sen yeterince bakmiyorsun kaslarini gostermek ugruna cabalayan binlerce erkek var
    hem erkegin hem hanimin boylesi dikkat cekme cabasindan baska birsey degil

0|0
    0|0
  • Abaza oldukları için.. 🙄

1|1
    0|0
  • Sonra bizi nesne olarak görmeyin ee diyoruz siz kendinizi öyle gösteriyorsunuz cirkeflige yatyorlar

0|1
    0|0
  • İlginç bir durum.

0|0
    0|0
  • o kızlar yoldan cıkmış

1|0
    0|0
  • ruhlari 0ruspu hep demisimdir

0|1
    0|0
  • La etraf cıbıldak erkek fotografı kaynıyor, nerede görmüyorsun.

2|0
    0|1
  • Neyini açacaklar kıllı göbeklerini mi yoksa cılız kemiklerini mi klasik Türk erkeğinden seksi poz bekleme ihtimali uçak kazasında ölme ihtimalinden daha düşük 😄😄

0|0
    0|0
  • onlar öyle rahat diye falan yapıyo kıız yoksa erkekler baksın diye değil

0|1
    0|0
  • itici bir durum

0|0
    0|0
  • Herkesin kendi hayatı

0|0
    0|0
  • erkeklerın vucudunu pazarlamaya ıhtıyacı yok en azından ben oyle dusunuyorum ben zekamla tavlarım ınsanları ve zekı bır kadınla bırlıkte olurum.

0|0
    0|0
  • Misal benim sattıgım bir şey yok

0|0
    0|0
  • Tahmin ettiginden daha kotu bu durum

0|0
    0|0
  • ac tavuk mısalı

0|0
    0|0
  • İç güdüsel

0|0
    0|0
  • Hicte dibimiz düşmüyor

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 13

• Çünkü zekalarıyla kazanamadıklarını başka bir şeyle kazanmaya çalışıyorlar.

1|0
    0|0
  • Tatmin ve iflah olmaz egoları var. Bir türlü dinmek bilmeyen övgü istekleri. Hele bir de yüz olarak çirkinlerse vücutlarını sergileyerek erkekleri etkilemeye çalışıyorlar. Beyinleri dolu olsa da düşünceleriyle etkilemeye çalışsalar keşke.

2|3
    0|0
  • Kızlar erkeklerden daha azgın. Sorsan yok öyle bir şey derler. He zaten yedim ben de. Görünen köy kılavuz istemez.

1|1
    0|0
  • Sinir oluyorum

0|0
    0|1
  • Soru biraz saçma olmuş. Erkekler kıvırıp göğüslerini göbeklerini açacak değil biraz gayret olur dimi :D

0|0
    0|1
    • Erkeklerinde gösterilmemesi gereken yerler var onlardan bahsediyorum, kıllı göbeklerini açmasınlar zaten. Sorunun içeriğini anlamanı tavsiye ederim kadınlar neden bu kadar cinsel obje olarak gösteriyorlar kendini?

• Bilmem :D alınmadım hic :D sadece komiğime gitti soru 😂

• İçleri boş olduğu için g tüyle bir yere gelme çabasında hepsi ama beyin sıfır

0|1
    0|0
  • Bazıları öyle gösterış meraklısı

0|0
    0|0
  • Sinir bozucu

0|0
    0|0
  • insanlar basitleşiyor çünkü

0|0
    0|0
  • Kendi bedeni sizene