Aşırı alınganım? Yardım edin?

Arkadaşlık ilişkilerimde çok alınganım. Bunu nasıl düzeltebilirim? Gerçekten alınılacak şeyler neler? Kendimi çoğu zaman savunamıyorum karşımdakini kırmamak için napabilirim?

Güncellemeler:
2ay Yok terazi

0|0
6|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bence arkadaşlarını bir tart bak eğer en ufak lafında sana yüz çevirirlerse zaten hayır gelmez onlardan. Bide aynı sorun bu aralar bendede var ama lafımı pek esirgemediğim için pek arkadaşım kalmadı benim değiştiğimi söylüyorlar fakat ben akıllandığımı düşünüyorum. Eskisi kadar saf saf hareket etmiyorum.

0|0
    0|0
    • 2ay

Bana da öyle dediler sen eskiden böyle değildin diye. Bende artık böyleyim diyorum

• 2ay

Aynn zaten alınma dediğimiz şey karşıdaki kişinin lafını veya hareketini kendine yakıştırmadığın için olur yani bir başka deişle zoruna gider. Bence pek takma arkdaşlar gelir geçer değişmeme rağmen beni sürekli arayıp soran arkadaşlarımda var onlar yeter bana İnşallah seninde öyle sağlam arkadaşların vardır.

En İyi Kız Görüşü

• Milleti umursamayarak yani senin elinde alınganlık çözülmeyecek bir konu değil tamamen kurtulmazsın belki ama azalır

0|0
    0|0
    • 2ay

O zamanda kendini savunmuyosun diyolar

• 2ay

Banane onlarla uğraşamam de gül geç gerçekten insanın bu kişilerden uğraşacak daha çok şeyin olması lazım

Erkekler Ne Diyor 2

• Alıngan olmamalısın.

0|0
    0|0
  • Aldırmayarak 😂

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Benimdr bir arkadaşım var ayni sen kizla bir kavga etmeye başlarsah ohoooooo romanlar destanlar yazıyo en son bugun patladim yazma dedim silerim dedim yazdi ve sildim

0|0
    0|0
    • 2ay

E patlatıyolar insanı

• 2ay

Sonra da iyi dolmuşsun diye laf sokuyolar

• 2ay

Yok hani sinir olduğunda romanlar yazıyor ayar oluyorum yıllardir böyle artik boğudu omada söyledim

• Çok fazla değer verme

0|0
    0|0
  • Aslan burcumusun?

0|0
    0|0
    • 2ay

Hayir terazi. Yanlislikla guncelleme yerine yazmisim 😂

• bende cok alinganim

0|0
    0|0
  • Canım bu senin elinde değil. Yapacak bir şey yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...