merhaba öncelikle ben burda yeniyim aslında size bu sorum olacaktı yardım ederseniz sevinirim şimdi ben bazı insanlar gibi çekingen utangaç biriyim ve konuşurken aklıma bir kelime gelmiyor ve kitap okuyorum sorunu çözmek için ama okuduğumu anlamıyorum okurken başka diyarlara dalıyorum ve buraya yazarken bile ne yazacağımı bilmiyorum ne yapmam lazım doktora gidemem bide birşeyi yaparken salak gibi davranıyorum ama aslında beynim 5 saniyeline donuyor ama eskiden öyle degilidim zehir gibi kafam vardı nütfen yardım edin bana umarım anlamışsınızdır beni :(( (nütfen bu durumdan kurtulmuşsaniz bir taktik verin)

Güncellemeler:
2ay merhaba öncelikle ben burda yeniyim aslında size bu sorum olacaktı yardım ederseniz sevinirim şimdi ben bazı insanlar gibi çekingen utangaç biriyim ve konuşurken aklıma bir kelime gelmiyor ve kitap okuyorum sorunu çözmek için ama okuduğumu anlamıyorum okurken başka diyarlara dalıyorum ve buraya yazarken bile ne yazacağımı bilmiyorum ne yapmam lazım doktora gidemem bide birşeyi yaparken salak gibi davranıyorum ama aslında beynim 5 saniyeline donuyor ama eskiden öyle degilidim zehir gibi kafam var

0|0
0|20

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Nüften dedin ciğerimi yedin aynı dediğin gibi sorun bende de var kitap okumaya başladım faydası olur diye düşünüyorum sen sebep olarak ne düşünüyorsun

0|0
    0|0
  • dalginlasmissin sadece, aklında bisey yok. bide odaklanamiyosun galiba, onun içinde biraz caba göstermen lazim ama sen yinede doktora gozuk

0|0
    0|0
  • Bende biraz öyleyim ya ders falan çalışamıyorum soruyu okurken farklı diyarlara dalıp gidiyorum sonra hangi ara başka şey düşünmeye başladım diyorum napcaz böyle sısjaıhalaajjaekb

0|0
    0|0
  • Zamanla gelir.

0|0
    0|0
  • Dostum aktivitelere katil filmler izle konuları araştır biz erkekler araba, fikra, askerlik, futbol film vs gibi konularda konusuruz kzlarda knstgu knlar vardır onlar üzerine araştırma yap kamp yap anılar yasa tatile git aniler yasa vs sana kalmış

0|0
    0|0
  • bende senin gibiydim büyük bir kaza gecirdim olumden döndüm artik eskisi gibi degilim doktora gitsen pislologa

0|0
    0|0
  • önceliklşe sakın ol ve kendıne guvenmeyı dene gerısı kendılıgınden gelır

0|0
    0|0
  • Doktora niye gidemezsin? Çare doktora gitmek.

0|0
    0|0
  • Kitap okumaya devam et strateji oyunları (satranç) oyna

0|0
    0|0
  • Sesli kitap oku ayna karşısında

0|0
    0|0
    • 2ay

Nasıl yani kitabami bakacam aynayami kb yanlış anlama

• 2ay

Alt yazılı film nasıl izliyosan öyle ya da bir makale yazi falan yazip aynanin karşısında oku.
      Ve bol kişisel gelişim kitapları oku

• Özele gel anlatım

0|0
    0|0
  • öncelikle sakin ol kendine güven

0|0
    0|0
  • Bu psikolojik bir durum. Bu konuda bana gelen 4-5 hastam olmuştu. Yenersin ama merak etme

0|0
    0|0
  • Uzun süre insanlarla konuşmadınız sanırım arkadaşlarınla konuş sohbet et telefonla konuş zihnini canlı tut uzun sure konuşmadigında bazı kelimeleri konuşurken zorlanırsın ya da o kelimeyi soylemeden yutarsın öylemi oluyor sizde?

0|0
    0|0
    • 2ay

aynen ole arkadaşımla konuşurken soylecek söz bulamıyorum yani kendimi ifade edemiyorum

• 2ay

anladım çok tesekkurederim

• 2ay

Rica ederim

• Yasam koçu lazim sana

1|0
    0|0

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...