merhaba öncelikle ben burda yeniyim aslında size bu sorum olacaktı yardım ederseniz sevinirim şimdi ben bazı insanlar gibi çekingen utangaç biriyim ve konuşurken aklıma bir kelime gelmiyor ve kitap okuyorum sorunu çözmek için ama okuduğumu anlamıyorum okurken başka diyarlara dalıyorum ve buraya yazarken bile ne yazacağımı bilmiyorum ne yapmam lazım doktora gidemem bide birşeyi yaparken salak gibi davranıyorum ama aslında beynim 5 saniyeline donuyor ama eskiden öyle degilidim zehir gibi kafam vardı nütfen yardım edin bana umarım anlamışsınızdır beni :(( (nütfen bu durumdan kurtulmuşsaniz bir taktik verin)

Güncellemeler:
merhaba öncelikle ben burda yeniyim aslında size bu sorum olacaktı yardım ederseniz sevinirim şimdi ben bazı insanlar gibi çekingen utangaç biriyim ve konuşurken aklıma bir kelime gelmiyor ve kitap okuyorum sorunu çözmek için ama okuduğumu anlamıyorum okurken başka diyarlara dalıyorum ve buraya yazarken bile ne yazacağımı bilmiyorum ne yapmam lazım doktora gidemem bide birşeyi yaparken salak gibi davranıyorum ama aslında beynim 5 saniyeline donuyor ama eskiden öyle degilidim zehir gibi kafam var

0|0
020

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

5 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...