Makas atar mısınız?

Diğer ülkelere bakıyorumda, insanlar asla makas atmıyorlar. Hele bir videoda bir araç en sağ şeritten emniyet şeridine geçerek gidiyor ona deli diyorlar ben de gülüyorum. Burda ne manyaklar var. Mesela benim arkadasım 220 ile 100kmh ile giden iki arabanın arasından sıfır geçiyor. Ve bu daha hiç bir şey. Ben şahsen sadece 1-2 kere makas attım o da yanlış olduğunu anladım artık normal sürüyorum. Sadece hızlı şerit değiştiriyorum bazen yol almak için. Sizce neden ülkemizde insanlar bu kadar manyakça sürüyorlar? Bu cesareti nereden buluyorlar?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Hep atarim

0|0
    0|0
    • 2ay

Bana hep saçma ve aptalca geldi. Başkalarını taciz ediyorsun. Benim yapmaktan zevk aldığım tek şey virajları yüksek sürat taşıyarak almak. Mesela otoban birleştirme yollarında 50 yazar ben 100 ile girerim ayda 30 yazar 70 le girerim bu da tehlikeli ama makas atmak kadar değil ve en azından başkalarını taciz etmemiş oluyorum.

En İyi Erkek Görüşü

• Bir defa mecburiyetten çarpmamak için attım transitle absjs. Onun haricinde kendi canımı düşünmesem bile milletinkini düşünürüm. Bu cesaret değil salaklıktır düşüncesizliktir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• deliler

0|0
    0|0
  • Evet Türkiye çok deli araba kullaniyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• 100km ile giden araçların arasında 100m vardı heralde yoksa fizik kurallarına aykırı.

0|0
    0|0
    • 2ay

yok. yandaki arabanın aynası ile bizimkinin arasında 1 parmak fark var ayda yoktu. adam haklı olarak selektorle taradı bizi ama akıılanmıyolar ki

• Çok saçma hayatlar bu kadar ucuz olmamali

0|0
    0|0
Yükleniyor...