Kapat

Çocukluğunuza dair en unutamadığınız anınız ne?

Abimin arkadaşı topu bana atmadı diye kafasına kaldırım taşıyla yarmıştın. Abimin uçamazsın dediği yerden atlayarak ayağımı kırmıştım bir de. Ha tsubasayla pokemonu unutmiyim. Sizin unutamadığınız neler var?

1|0
42|6

En İyi Kız Görüşü

• Babamın anahtar takımlarını alıp sıfır bisiklete bozuldu diye komple pedallarına kadar söküp yeniden takmıştım sağlam bisiklet bozulmuştu😂

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• annemin beni opmesi..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 41

• Anilarin güzelmis senin 😊😊 annem babam kuzenlerim lünaparka gitmistik o var, Gemlik Sahilinde babam bana iki toplu dondurma almisti tabii sonuç felaket oldu ammaaa, kuzelerimin maddi durumlari çok iyiydi onlar hep aile dostlarinin kiziyla gezerdiler tozardilar bizi hep kandirirdilar biyere gitmiyoz diye neyse bigün onlar Aquapark a gidecekler e ufagizda ben bide benimle yasit olan kuzenim ögrendik tam arabaya bindiler gidecekler kuzenim amcama bir bakis atti amcamda e hadi gelin o zaman dedi bizde gittik, ama Babamla çok süper anilarim var ya Geçen gün Dogum Günümde bana Çiçek toplayip getirdi ya neyse çok uzun olduu 😊😊

0|0
    0|0
  • -metronun tranvayına düştüm
    -kalemtraşla parmağımı açtım
    -annem ezanaye aspirin almaya gitmişti iğnelerden kortum 2 kapı vardı öteki kapıdan kaçtım
    -yıl başı kutlamasında eteğim yırtıldı
    -ellerime ve yüzüme bütün kremi sürdüm
    -ayakkabının altını yaktım
    -yere yağ döküp üstüne vurdum
    Bide bir kaç kere avmde kayboldum ama onları tam hatırlamıyom 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Kreşe gittiğim zamanlar bir tane yaramaz çocuk vardı ben onun elinde ki büyük tırı istemiştim oynamak için o da vermeyip kafama tırı fırlatmıştı shsbsn alnımın yarıldığını hatırlıyorum. 😁😂
    Gölbaşında bir keresinde kaybolmuştum polisler falan gelmişti
    Başka bir zamanda trafik kazası geçirdim onu hatırlıyorum
    Bu ne ya aklıma ilk gelenler hep kötü anılar 😂

0|0
    0|0
    • Cocukluguna inmek gerektigini biliyodum, cok yardimci oldun adsdf.

• Aklıma güzel bir anı geldi
      Eskiden milli maç vardı sene kaç hatırlamıyorum ama bende yüzüme ay yıldız çizdirmiş beyaz-kırmızıya boyatmıştım mahallede geziyordum yoldan geçen herkes beni sevmişti bir tane amca kola ısmarlamıştı sjsbsj

• Ahshshd ne guzel :D

• Küçükken taş atmışlardı burnumun hemen yanına geldi halen izi durur, suratıma salıncak çarptı burnum kırıldı, okulda dudağıma kocaman kar topu attılar dudağım yarılmıştı 😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • Yıllarca annemlere "Allah nerede?" diye sorduğumda "yukarıda" deyip elleriyle yukarıyı gösterdikleri için apartmanın en üst katında oturan Hayriye Teyze'yi Allah sanmıştım... Onun dışında saniye saniyesine hatırladığım alnımı yarma olayım var, hastaneye giderken kan kaybından ölmeyeyim diye kafamı geriye atıyordum :DD

1|0
    0|0
  • Düşündüm de çocukluğuma dair hiçbir şey gelmiyor aklıma, sanki hayat bir kaç yıldan ibaretmiş gibi hissediyorum...

0|0
    0|0
  • En unutamadığımı söyleyemem😂
    Onun dışında abime oyuncakla vurur ağlamayınca kendim ağlardım annemde abime kızardı (tabi sonra foyam ortaya çıkmıştı😂)
    Annem bakkala yollamıştı bakkalda paranın üstünü sonra annene veririm demişti bide polis abiler vardı komşu gittim onların ziline bastım meğer onlarda nöbetten gelmiş uyuyorlarmış bakkal parayı vermedi diye şikayet etmişim bozuk parada bulamamışlar minibüs durdurup bozdurmuşlar parayı 😂

0|0
    1|0
  • Benim değil de, kızkardeşim sürekli bizim sınıfa geliyor diye ona gıcık olan bir cocuk vardı bizim sınıfta, bidaha gelmesin o cadı demişti. Kardeşim bidahaki gelişinde çocuğa yumruk atıp iki dişini eline vermişti.

0|0
    0|0
  • Bisiklet sürmeyi öğrenmeme ragmen. Zevkine düşmem

0|1
    0|0
  • Abiye selamlar 😄
    Adana da conolar malum onlarin sokağından geçerken kopegimizi de alirdim yanıma korkup kaçmaları büyük keyif verirdi 😂
    bir kere de tavuk kovalarken kafami duvara vurup fena yarmistim kan içinde hala aklım tavuk yakalamakta teyzem tutmasa yakalayacaktim aslında 😂

0|0
    0|0
  • ben de evin damina tirmanip ordan yere cakilmistim. hep yapardim arkadaslarr da asagidan bana minik taslar atardi :D bir seferinde ayagim kaydi yere geldim. kolum yaralandi ve bida da yapmadim :D

0|0
    0|0
  • Amcamı gömerlerken herkes agliyordu tabuttan kaldırıp cukura konuldugu anı insanları falan bir iki de diyaloğu hatırlıyorum cocukluktan sadece

0|0
    0|0
  • Adamin basina armut atmistim

0|0
    0|0
  • Kardeşimin ağaçtan düşmesine neden olmam ve kolunun kırılması.

0|0
    0|0
  • Ezanı Allah okuyor sanıyordum Tövbe yarabbimm bide çiğ et yeme karnında kurt olur diyorlar ya o kurtları bozkurt sanardım :D :D :D

1|0
    0|0
  • Benden yaşça büyük kuzenlerim viskiyi kola diye icirmislerdi. Sabaha kadar deliksiz uyumuşum. Suanlik içkiye düşkünlüğümü o olaya bagliyorum.

0|0
    1|0
  • Valla benimde abim olduğu için şiddet içerikli anılarla dolu hayatım.
    En net hatırladığım yaptığımız tahta arabaya 3 kişi binip (en önde ben) dereye uçuşumdu. Üstümde de koyunlu pijama vardı.

0|0
    0|0
  • Ezani Allahin sesi saniyodum her ezan okundugunda Allahin sesini duyiyim diye balkona cikiyodum :D gunah degildir ins. :d

1|0
    0|0
  • 8 yaşlarındaydım arkadaşım kitabı mı yırttı diye kafasından aşağı yoğurt boşaltmıştım. Sonra pişman oldum ama..

0|0
    0|0
  • Gece parkta unutmuşlardı bir kere beni😨

0|0
    0|0
  • Balkondan iple atlayıp amcamlara kaçmıştım 😄😄

0|0
    0|0
  • kollarıma ayaklarıma poşet bağlayıp uçucaktım ama poşet ayaklarıma dolandı ve uçtum gerçekten :D kafamı yardım yedim dikişleri

0|0
    0|0
    • Hahaha ayni benim bebelik.

• Bide haftanın bir günü geçen patates soğancı amca sırat köprüsünde bekleyecek biliyorum allahm her geçişinde adamı durdurup taş atardık :D

• Kömürlüge zicmak

0|0
    0|0
  • Saçıma tüm kremi sürmem😂😂😂

0|0
    0|0
  • Beni balkonda kilitli unutmuşlardı 😀

0|0
    0|0
  • Müziği daha net duyayım diye kendimi balkondan attiydim

0|0
    0|0
  • Bir sürü sey

0|0
    0|0
  • kar yağdında gökten yoğurt yağıyo sanmıştım

1|0
    0|0
  • Beni arabanın altından kurtaran abiye evlenme teklifi etmiştim hiç unutamadım

0|0
    0|0
  • Off Offf anlatmıyım neyse :( D:

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    11

Erkekler Ne Diyor 5

• Sabahlara yeni bir çizgi filmle başlamak.

0|0
    0|0
  • Ps1
    Sega
    Akülü araba
    Işıklı ayakkabı

0|0
    0|0
  • Babam küçükken ağacın üstünde hortumla bize yağmur yağdırırdı ben de ne zaman yağmur yağsa babama gidip kapat suyu ıslandık falan dermişim

0|0
    0|0
  • Yuruyen merdivende dusmustum korkudan kalkamadim kesecek beni saniyodum babam kaldirdiydi hemwn

1|0
    0|0
  • Boruların içine özel kağıttan ucu sivri bir mermi gibi bişe yapar atardık çoğu çatıyı geçerdi ve çok acıtırdı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...