Özel hastaneler mi Devlet Hastaneleri mi tercihiniz?

Devlet size bu konuda yeterli yardımcı olabiliyor mu ben kaldım devlet hastaneleri güzel

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Özel hastanelerde para için gereksiz şeyler yaptırıyolar oyüzden devlet iyidir

0|1
    0|0
    • aynen ya geç oluyor ama bence iyi özelde göz ameliyatıma 10 lia istemişlerdi devlette bedava

Kızlar Ne Diyor 13

• Özel hastane çünkü kaç defa acile gittik doğru düzgün bakmadilar sıra mira dinlenmeden içeri girsekte doktorlarini bile beğenmiyorum geçen gün bir doktoru şikayet ettik hatta. Onun dışında benim sorunlarım vardı kalbimle ilgili devlet hastanesi 2 ay sonrasına sıra verdi mecburen ozele gitmek zorunda kaldım. Çok acil ölümcül bir şey olsa öleceğim yani. Kısacası devlet hastanelerinin yetersiz olduğunu düşünüyorum.

0|1
    0|0
    • geç oluyor ama ne bilim menunum ben

• İyi şanslısın o zaman

• Aslinda devlet hastaneside iyi ama zamani kisikli oldugu icin bazen gereken sorulara cevap alinamiyor ve bölece biz bir kere özel hastaneyi tercih ettik

0|1
    0|0
  • Devlet hastanelerinde cok iyi olabiliyor ama tamamen şansına kalmis.

0|1
    0|0
  • Özeller çok pahali oldugu için Devlet Hastanelerini tercih ederim😊

0|1
    0|0
  • Devlet hastaneleri çok kalabalık oluyor. Randevu almak zor. Özel hastanelerde de parayı cepten çıkaracaksın. Hangisi uygunsa...

0|0
    0|0
  • Devlet tercigimdir. Ozelde resmen para icin çalışıyorlar.

0|1
    0|0
  • Devlet daha güzel ya ortam yapmisim orda tamam mo isimi kolay hallediyorim😂😂

0|1
    0|0
  • bencede devlet ozel para bastıgı için ilgi fazla bakmıyorlar o yuzden devlet daha iyi bakıyo :)

0|1
    0|0
  • çok ciddi bişey değilse özel cidi bir amelyat falansa devlet hastanesi

0|1
    0|0
  • bence özel hastaneler herşeyle ilgileniyor ama parası biraz pahalı

0|1
    0|0
  • Devlet Hastanesi nde işimi göremiyorum ben özel iyidir

0|0
    0|0
  • Bence değil adamı öldürür onlar kardeşim onların ihmali yüzünden ölüyodu ölümden döndü özele götürdük çok iygilendiler

0|0
    0|0
    • benlede çok iyi ilgilendler

• Kardeşim şeker komasına girdi usuttu dediler iğne yapıp yolladılar gece annemin kucağında bayıldı özele götürdük getirmeseniz ölcekmis dediler ya kasapları koyuyorlar devlet hastanesine insan hayatı bukadr ucuzmu

• Özel hastane , devlet çok ilgisiz

0|0
    0|0
    • özel para tuzağı

• @reisofkeira devlet her zaman iyidir allah korusun vatanımızı devletimizi

• İyi devlet e gitmemişin o zaman ben Adana da hiçbir sıkıntı çıktığını görmedim olabilir ne diyelim

Erkekler Ne Diyor 7

• İyi doktor neredeyse.

0|1
    0|0
  • Özel hastane. Parasını veriyorum tedavimi oluyorum. Devletin 3 yılda teshis ettiği hastalığı özel sadece görüp teshis etti. Tümör olduğumu özelde öğrendim. Erken teshis :)

0|0
    0|0
  • üniversite hastaneleri. özel hastanelerin otelcilik hizmetlerini unutma :)

0|1
    0|0
  • genelde devlet hastanesine gidiyorum iyi oluyor kimi zaman özelden

0|1
    0|0
  • Özel hastaneler iyidir.

0|0
    0|0
  • Olcum icin ozel
    Diger seyler devlet

0|0
    0|0