Neden kavgada adaletli davranılmaz?

Geçen arkadaşla yürüyoruz 11 - 12 yaşlarında velet geldi peçete alın abi falan dedi yok olm istemiyoz dedik yolladık sonra yanında büyük birisiyle geldi dedi siz bu çocuğa vurmuşsunuz dedik yok birader yanlışın var üstümüze geldi dedik hayırdır birader ne ayak falan 2 dk bekleyin dedi bir dükkana girdi döner bıçağıyla geldi arkadaş kavga bilmediğinden sen uza bende bu dedim kaçtı arkadaş neyse bu davar bana tepeden indirdi döner bıçağını sonra ben yana çekildim eli boşta kaldığı için arka arkaya geçirdim kroşeleri normalde en büyük kavgalarda bile çok ileri gitmem ama döner bıçağı çekince ayar oldum bırakıcaktım bırakmadım karnına tekme attım sonra yüzüne aparkatı geçirdim aparkatı yedikten sonra bayıldı bu salak 112 yi falan aramışlar sonra şikayetçiyim falan dedi bana para cezası verildi ulan burda ağır tahrik var adam beni doğrayacaktı bu nasıl adalet?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• he işte böyle tipler yumruk atmayı bilmez bıçakla saldırır sen dersini verince de suçlu duruma düşersin. ülkede adalet mi var? yok işte. aynısı benim başşıma da geldi. okulda piççin teki beni milletin içinde rezil etti bende herifi dövmeye başladım heme ayırdılar sonra hepsi beni kötü olarak gördü. adaletini skiim dünya

0|1
    0|0
    • 2ay

hakime seni s.. desen hakime hakaretten 20 yıl yersin ama gerçekten eyleme qeçirsen 10 yılda çıkarsın ülkede adalet işte.

• 2ay

öyle tiplere çakacaksın iki yumruğu bak bakayım sonra yiyor mu

• 2ay

he işte çakınca da suçlu sen oluyosun. benim ailem bile bana kavga konusunda güvenmiyo yaa. hep karşı tarafı tutuyo.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Adamı öldürseydin ceza almazdın :D

0|1
    0|0
    • 2ay

Ya abi adalet mi şimdi bu? lan döner bıçağı çekti bana para cezası aldım şerefsiz davar aparkatı yiyince zaten 2 3 saat kendine gelememiş bari ölseydi keşke cezamı çekerdim yine

• Geçmiş olsun. Ne kadar ceza yazdılar?

0|0
    0|0
  • Saçmalık be

0|1
    0|0
    • 2ay

yemişim böyle adaleti gidiyim adam kesiyim o zaman hemen dısarı bırakırlar

Yükleniyor...