Erkek kadının elini öpünce centilmenlik oluyorda, kadın erkeğin elini öpünce neden saçmalık oluyormuş anlatsana biraz?

Bazı kadınlar böyle saçma sapan düşünebiliyor, bunlardaki mantık nedir?

0|1
6|20

En İyi Erkek Görüşü

• bence centilmenlik bahane kadın bu benim elimi öptü benim üstünlüğümü kabul etti diye düşünüyor. buna kılıf olarak da bunu bahane ediyor. ama kadın güzel ve seksi olsun isterse 70 yaşında olsun istesin değil elini ayağını bile öperim

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Erkek de kadının elini öpmemeli. O da saçma.

1|0
    0|0
    • 2ay

neden bence ikiside gayet saygı göstergesi

• 2ay

illa el öpmek demedikki zaten, hem ayrıca etiklikle ne alaka 😅

• 2ay

Etiklik kimin kimi ne için öptüğüne bağlı.

Erkekler Ne Diyor 19

• İkisi de sorun olmaz, önemli olan o elin alna gitmemesi!

1|0
    0|0
  • Soruyu soran arkadaşımızın ellerinden öpüyorum :)
    Çok doğru bir tespit. Madem eşitlik var! Bir el öpmeyi mi çok görüyorsunuz! Kaldı ki kültürümüzde vardır yani böyle birşey ☺️

1|0
    0|0
  • Kesin böyledir demiyorum ama düşününce aklıma gelen şunlar ;
    Bir kere kadının erkeğin elini öpmesi görsel açıdan güzel gelmiyor bana.
    Erkek kadının elini centilmenlikten mi öper? Kararsızım.
    Erkek nazik olmaya çalışır kadının elini öperken ama kadının buna ihtiyacı yok o zaten narindir kırılgandır naziktir. Erkeğin kadının elini öptüğü bir sahnede de bu çok net anlaşılır bence. Kadının narin hareketleri karşısında erkeğin ona verdiği bir cevap olarak düşünülebilir.

0|0
    1|0
    • 2ay

sacma

• 2ay

Yorum yazmayın falan demedimki zaten sizin görüsünüze karşı görüsümü belirttim

• 2ay

Saçma yerine katılmıyorum demek daha bir uygun.
      Saçma demek benim görüşüme hakaret.
      Neyse.

• :)))) Böyle algoritma mı kurulurmuş? Hakikaten bir açık bulmuşçasına soruyorsunuz. Ne diyeyim. Sen öpersin güzel kardeşim. Ben öptürmem. ;)

0|0
    1|0
  • Zeki kültürlü bir Türk Kadını

1|0
    0|0
  • eşim elimi opmeye çalışır ben once davranırım opturmem opsede sacma bulmam. boyle düşünen sacmalıyor

1|0
    0|0
  • Her insanın hayata bakışı farklı laf anlatamazsın boşa yorma kendini dostum..

1|0
    0|0
  • diyecek söz bulamıom

1|0
    0|0
  • ben başımı koymadan öperim nazikçe

1|0
    0|0
  • Allah hidayet etsin diyip çekiliyorum..

0|0
    1|0
  • o da doğal o da güzel

1|0
    0|0
  • Dünyanin yarısı kadındır ve diger yarısıni da kadınlar Yetiştirir. Minnet edinebilir varlıktir kadınlar...

0|0
    1|0
  • bence de

1|0
    0|0
  • el de öpülür yüz de. neden saçma olsun. maksat sevgini dışına vurmaksa gerisi teferruattır

1|0
    0|0
  • Hay ağzına. . . !!!
    (Sağlık ;-) :) )

0|0
    0|0
  • Batı toplumu kadına doğu toplumu erkeğe saygı gősterilmesi kanaatinde cunku..

0|0
    0|0
  • kadınlar narındır ondan

1|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

• Sen öp

0|0
    1|0
  • centilmenlik ne ya bak dostum bence bu da çok saçma. fetişist değiliz ki onun bunun ayağını kolunu elini öpelim bence bu da saçma ve iğrenç. ayrıca söylediğin şeye cevabım ikisi de saçmalık ve benim için bir anlam ifade etmiyor. millet kadın bunu erkek bunu yapar cümlesi kurmanın derdine düşmüş, bu yönelimin saçma bir sonucu bence.

0|0
    1|0
    • 2ay

insan sevdigini gayette öper, sevişir.
      El öpmenin ne si iğrenç?
      Hiç evlenme sen bence

• 2ay

Baskalarinin el opmesi falan bana batmiyor ancak ben tanimadigim birinin centilmenlik adi altinda elimi opmesinden rahatsiz oluyorum ve evet igrenc buluyorum. Evlenmeyi dusunmuyorum zaten. Ayrica annemi ve babami her gun opuyorum yeterli bence :)

• bir kadının erkeğin elini öpmesi benimde hoşuma gitmezdi fakat avuç içlerinden öpülmesi gayet de hoş

0|0
    1|0
  • Ikisi de sacmalik.

0|0
    0|0
    • 2ay

Güzel bir gelenek ve saygı göstergesidir, bu konudaki görüşünü sormadım. Soruyu bidaha oku.

• Kim düşünüyormuş be? bu da deli mi ne.

0|0
    0|0
    • 2ay

kadının erkek eli öpmesiyle ilgili bugun sorulan sorulara gir ve görüslere bak

Yükleniyor...