Duygusal olmak sizce zayıflık mıdır?

Duygusal olmak sizce zayıflıkmıdır ?

1|1
25|24

En İyi Kız Görüşü

• bende duygusalim, bence cok güzel bir seydir, herseyi derin hissedebilmek, herseyin daha derin anlamini görmek ve hissetmek. Ama insan kendisini korumasini bilicek, kendisini insanlara teslim etmiyecek ki seni parcalamiyacaklar. Gerekiyorsa sert de cikismali bu insanlar, bunu malesef ögrenmek ve uygulamak zorundayiz. Yoksa duygusal olmayan saniyor, elimde onu koruyacak kabugu olmayan bir yumusak, sade, varlik var, istemessem yakmam cok kolay. insanin karakterine bagli, iyi karaktere sayipse yapmaz, ama ara bakalim öyle insanlari... bence.

1|0
    0|0
    • 2ay

Çok guzel yazmıssın böyle sorularıma uzun cevap gelince çok seviniyorum ama ben 😊
      En ufak duygusal sahnede bile aglayabiliyorum.🙈
      Bazen güzel , bazen ise kötü :(
      Duygusalim ama :) kendimi o tarz seylerde koruyabiliyorum sert çıkıştığım oluyor yani olmak zorunda yoksa zor bu hayatta hep ezilen taraf sen olursun.

• 2ay

oyy, uzun uzun yazmayi da severim ben ^^ Bence cok güzel seyler yasiyabiliyorsun sen, asla kaybetme, kendinde olmayan herzamanki gibi anliyamaz. Cok büyük bir güctür yumusak olabilmek aslinda. Sert olmak cok kolay, insanlari ezmek. Dusgusalligimizi yasayalim diyorum, topluma ve kendimize cok faydamiz var, sert herkez olabilir, ama ince hissedebilmek herkesin lutfü degil

• 2ay

Aynen öyle :) herkes bizim gibi olamaz. 😊 çok haklısın.
      Zaten sert yapılı duygusuz insanlar anlayamıyor beni hep güçsüzlük olarak görüyorlar ama olsun.

Erkekler Ne Diyor 24

• Kesinlikle

1|0
    0|0
  • değildir

1|0
    0|0
  • Neden zayıflık olsun ki? Tamamen insani duygular, hem kadın hem de erkek adına.

1|0
    0|0
  • Degmiyecek kisilere karsi acizliktir.

1|0
    0|0
  • İnsani bir özelliktir duygusallık zayıflık değildir

1|0
    0|0
  • Aşırısı zaaf tır insana vefasizlik olarak kursun misali geri döner. ... cok duygusalda olsa bir insan karsisindakine asiri derecede hissettirmemeli... insanlar nankor

1|0
    0|0
  • duygusal olmak tabiki bir zayifliktir mesela dünya çok menfaatkar sen o menfaatkarlar arasında duygusal olursan bu çok büyük bir sıkıntı çünkü onlar aç ve seni yemeye fırsat kolluyorlar.. sence bunların içinde duygusallık güçsüzlük değilmi?

1|0
    0|0
  • Arkadaşım KIZ SAN BENCE ÇOK İYİ AMA TABİ KONUYDA BAĞLI AMA ERKEKDE ÇOĞUNLUKLA KÖTÜ SADECE İLİŞKİDE İYİ ONUNDA DIŞINDA DEPRESYON VE EFKAR YAPAR TABİ BİRAZ KIZDADA YAPAR

1|0
    0|0
    • 2ay

Iliskide asil kötü olan bence

• 2ay

Aynen işte mucize bekliyom bende

• 2ay

:) anladım

• ağladığını söyleyen erkekten uzak duracaksın

2|0
    0|0
  • Hem abazan hem duygusalsan sıkınti tabi

1|1
    0|0
  • duyguların senin yaşamanı engelliyecek şekilde etkiliyorsa zayıflıktır

1|0
    0|0
  • Rümeysa özdemir çok duygusal olma..

1|1
    0|0
  • duygusal olmak karşıdakine göreyse zayıfım arkadaş

1|0
    0|0
  • Kalptende vazgecenler var

1|0
    0|0
  • Duygusalım 4 yıldır depresyondayım intiharı dısunuyorum.
    Duygusal insan daima kaybeder ha belki ahirette kazanırsın

1|0
    1|0
    • 2ay

Intihar felan düşünmeyin Allahın verdiği cana sen nasıl kıyabilirsin sakın aman.
      :(

• 2ay

Kaybediceksin söyliyim tarihte bile duygusal olupta kazanan yok basta dediğim gibi belki ahiretini kazanırsın

• 2ay

Kaybetmem istediğim ne varsa o şey içim çabalarım her zaman ben :) duygusal olmam buna engel değil.

• beni parçaladi derken 😕 ? yoksa şeeeeyy mii?

1|0
    0|0
  • duygusallık = insanlıkk

1|0
    0|0
  • Hiçbir insan duygusal değildir ama en çok gece insan duygulaniyor

1|0
    0|0
    • 2ay

Hayır, gayette duygusaldır insanlar.
      Gün içinde koşuşturmalardan vakit kalmıyor ama gecenin karanlığı çöktüğünde insan ayrı bir duygusal oluyor. 👍

• 2ay

Peki 😆

• İnsanlara bunu gösterirsen buradan vururlar.

1|0
    0|0
  • evet zayıflık

1|0
    0|0
  • ben duygusalım ve hep kaybediyom

1|0
    0|0
  • duygusallık bir ezikliktir acizliktir. güçlü olmak için duyguyu atın kafanızdan nefret edin sinirli olun. ben böyleyim ve daha güçlüyüm. hakaret ettikçe insanlara daha mutlu oluyorum

0|0
    0|0
    • 2ay

İnsanlara hakaret edip , nefret edip güçlü olunuyorsa bırak güçlü olmayım daha iyi...

• 2ay

hah ben böyle bir insanım ve güçlüyüm. kalp kırmak hakaret etmek benim için bir zevk artık. önceden siz kızlar da benim duygularımla oynadınız kalbimi kırdınız nefret edip tipime hakaret ettiniz. şimdi sıra bende

• Bana kalırsa degil

1|0
    0|0
  • zayıflık bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 24

Yükleniyor...