Eğer bir yıl içinde öleceğinizi bilseydiniz, şu an yaşamakta olduğunuz hayatınız da neyi değiştirirdiniz?

Soru açık ve net arkadaşlar.

0|0
25|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• gidecegim yer belli 2 yil once gittigim tuva berk dag bozkirlari olumu orada bekler huzur icinde ucmaga giderim... ustumde kaya kartallari yanimda sagular calan kamlarla...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 24

• Şu an hayatimdan memnunum. Ama olecegim kesinse sevgilim ben oldukten sonra cok yalniz hissetmesin diye ona bir surpriz yapmak isterim.
    Ona her dogum gunu icin kart hazirlarim. Her ozel gun icin beni yaninda hissedebilsin diye yazi yazarim bir yil boyunca.
    Bunlari en yakin arkadaslarima verip saklamalarini isterim. Sadece o ozel gunlerde sevgilime iletsinler diye.
    Ama ben oldukten sonra, hayatina yeni biri girerse eger bu mektuplari yollamasinlar diye tembihlerim.
    Ki beni aldatiyormus, uzuyormus gibi dusunmesin.
    Sadece ona mutlu olmasini diledigim son mektubu gondertirim.

0|1
    0|0
  • Her şeyi bırakıp mutlu olacağım şeylerin peşinden giderdim maceraya atılırdım her gün doya doya eğlenirdim daha önce yapmadığım tüm ilkleri yapardım 😂

0|1
    0|0
  • Özgüvenim sıfırdır. İnsanların ne dediğini çok takarım. Sanırım öleceğimi bilsem istediğim kadar özgüven kasardım. Böylelikle insanlar bir toprağa hesap sorardı.

0|1
    0|0
  • Ülkeyi terk ederim

0|1
    0|0
    • 2ay

Ee sonra :D

• 2ay

Beynini s*çtın herhalde bu kadar boş bir mahluk olman başka türlü açıklanamaz

• 2ay

@Wabi-Sabi laf anlatamazsın uğraşma

• Okulu birakirim, sevdiklerimle vakit geciririm, daha çok gezerim, aşka hayatimda yer açarım, daha çok yardim yaparim.

0|1
    0|0
    • 2ay

Dolu dolu yaşarım diyorsun yani

• 2ay

Özlüyoruz değil ölüyoruz olacaktı

• 2ay

Garantisi yok tabiki

• Değiştirme imkanım olsaydı zaten Şu an değiştirirdim.

1|1
    0|0
  • ben bütün yilimi beni mutlu edicek şeylere ayirirdim. gezmek tozmak falan .

0|3
    0|0
  • Ailemi alıp karşıma bunu konuşurdum. Sonra okulu bırakırdım. Çıkıp giderdim 1 yıl boyunca gezip görebileceğim her yere giderdim

0|1
    0|0
  • Hrhalde aksiyon olsun diye yakışlı hoşuma giden birine çıkma teklifi ederdim

0|1
    0|0
  • Hiçbir şeyi

0|1
    0|0
  • Cocuk yapardım 😄 tabi ölecegimi bile bile onu annesiz bırakamayacağım icin buyuk bir ihtimalle yapmam heralde 😕

0|1
    0|0
  • Hicbirsey
    Zaten her gün bugün ölecek gibi yaşıyorum

0|1
    0|0
    • 2ay

Yarın'ın ne olacağını bilemezsin, her saniye yeni bir an. En güzelini düşünüyorsun

• Her zaman ki gibi olurdu zaten mutluyum hayatımdan :D

0|1
    0|0
  • Okulu bırakırım

0|1
    0|0
  • Hicbirseyi dusunmem tüm paralari harcar tüm yemekleri yer yatarim gezerim felan😂😂

0|1
    0|0
  • Şehrimi ailemi herkesi

0|1
    0|0
  • Büyük ihtimalle hiçbir şey

0|1
    0|0
  • Ayrıldığım sevgilimin yanına gidip sevdigimi söylerdim

0|1
    0|0
  • calismayi birakir namaza başlardim asxgh

0|1
    0|0
  • Okulu birakirim

0|1
    0|0
  • Evi arabayı satar dünya turuna çıkarım

0|1
    0|0
  • Kendimi

0|1
    0|0
  • Ağlarımmm

0|1
    0|0
  • herkeze söylerdim öleceğim için herkez bana iyi davranırdi son günlerimi çok mutlu gecirirdim😁

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sanırım hiçbir şeyi değiştirmezdim.

0|1
    0|0
  • Öleceğini bilen insan zaten hayatında değiştirecek birsey yapmaz bir insan 7'sinde neyse yetmişindede odur😉

0|1
    0|0
  • hiç bişeyi değiştirmez devam ederdim

0|0
    0|0
  • dunya turuna giderdım

0|1
    0|0
  • Güzel soru , birşeyleri öürenmeyi bırakırdım. 1 yılda pek bir fark yaratamazdım.
    Daha mütavazı bir hayatı seçerdim.

0|1
    0|0
Yükleniyor...