Icine kapanik olmak?

Icine kapanik, insanlardan kendini soyutlamis, surekli yalniz olan bir insan hakkinda ne dusunursunuz? Sizde ne tur bir izlenim birakir?

0|0
10|13

En İyi Erkek Görüşü

• Ben mesela 5 yıl önce içime kapanıktım etrafımdaki iyi insanlar sağolsun beni yanlız bırakmadılar canım arkadaşlarım şimdi öyle bir sorunum yok hatta içine kapanık insanlarla arkadaş olmayı tercih ederim çünki içine kapanıkken onu sen şekillendiriyosun benide o iyi insanlar şekillendirdi işte :) şimdi en iyi dostlarım onlar.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bazen bu tür insanlar cool insanlar oluyor ama bazıları bunun dozunu kaçırdığında ürkütücü olduğunu düşünüyorum içine kapalı olmak yalnızlık değildir ama yalnız olan ama çevresinde bir çok insan da vardır. İçine kapanık insan, çevresinde bir çok kişi bulunurken kedini kimseye açamayan herşeyi içine Atan ve önemli insanlarıdır. Yalnız kalmama korkusuyla yapmacık olup arkadaş aramazlar. Kendileri olurlar. Yalnız takılırlar ohh mis. İşte bu tarz insanlardan zarar gelmez.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• İçine kapanık olmak iyidir.

0|0
    0|0
  • Bunu bilinçli olarak yapmişsa zeki ve saygimi kazanir. bir olay yasayipta bu hale gelmişse yasadigi sey beni uzer sadece o kadar.

0|0
    0|0
  • Kendim :))

0|0
    0|0
  • Zor bir cocukluk gecirdigini dusunurum daha hassas yaklasirim. Ki onlar duygularini daha yogun yasarlar.

0|0
    0|0
  • bırakmaz

1|0
    0|0
  • Keşfedilmeyi bekleyen bir insan ilgimi çeker.

0|0
    0|0
  • Yalnızlığı sevecek kadar çok haksızlığa uğramış

0|0
    0|0
  • salak diye düşünürüm

0|0
    0|0
  • bence olumsuz ız bırakır

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 9

• insanlardan ağzının payını aldığı aldığı için yalnız olmayı seçiyor derim ya güçlü ya da korkak biri derim

0|0
    0|0
  • İçine kapanık olduğunu

0|0
    0|0
  • fazla düşünüyodur muhtemelen üzerine gitmemek lazım

0|0
    0|0
  • Pasif insanlari hic sevmem

0|0
    0|0
  • Ben öyleyim tek eğlencem internet Böyle siteler işte.

0|0
    0|0
    • 2ay

aynen bende yüzyüze konuşamam çok fazla iyiki net varmış :)

• içine kapanık insanları sevmem

0|0
    0|0
  • Bende lisede oyleydim boşver salla gitsin

0|0
    0|0
  • ne yaşadı acaba

0|0
    0|0
  • İçine kapanık

0|0
    0|0