Benimle dalga geçiyorlar ama ben cevap vermiyorum?

Benimle dalga geçen kişinin dalga geçilecek çok yani var istesem onu rezil ederim sadece dış gorunus olarak değil her yönden ama birşey söylemiyorum kalp kırmayı sevmiyorum benden 5 yaş büyük birşey demiyim diyorum ama gerçekten kalbimi kiriyo herkesin yanında benimle dalga geçiyor küçük dusuruyo ama ben hiçbirşey demiyorum saygımı sessizliğimi bozmuyorum ama artik yeter onun yüzünden ozguvenim gitti lütfen bir tavsiye verin ne yapmalıyım?

0|1
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• bence cevap vermemeye devam et

0|0
    0|0
    • 2ay

Zaten sanırım artık daha az gorucem oyuzden sabrediyirum :)

En İyi Kız Görüşü

• Bundan sonra benimle muhattap olma çocuklarla oynamanın zamanını geçtim de, sonra başkasına bakıp HATALARINI SÖYLEMEDİĞİMİZ İÇİN KENDİNİ KUSURSUZ SANAN İNSANLAR VAR de

0|0
    0|0
    • 2ay

Hep demeyi düşünüyorum ama bazen kal geliyo bazende bir şekilde beni durduran birşey oluyo ben kendime gelene kadar konu değişiyor bana hakaret eden kişinin hatalarını vekusurlarini ust işte koysana gökdelen olur bazen kendi kendime boşver yaa naparsa yapsın diyorum

Erkekler Ne Diyor 5

• Başka kimse yokken dalga geç bir daha g*tü yemez

0|0
    0|0
    • 2ay

Genelde yalniz kalmiyoruz onunla zaten zoraki gorusuyorum hep birileri oluyo yanimozda yalnızken dese yine dert etmicem bir kere sevdigim çocuğun yaninda dedi çok utandım

• 2ay

Aklımdaki şeyleri söylesem gercekten rezil olcak ama şu utangacligimi bozamiyorum saygı duyulacak biride değil ustelik

• 2ay

utananın çocuğu olmaz

• Sessiz sessiz uzaklas

0|0
    0|0
    • 2ay

Genelde öyle yaparım kaçmaya çalışıyorum ama gerçekten ozguvenim çok dusuk bir laf günümü maffediyor bu huyumdan nefret ediyorum :(

• 2ay

Icinde tutacaksin ya da cevap vereceksin ikisi dısinda uzaklasman kaliyor bence muhattab olma

• bana söyle gidip agzını burnunu kırayım :D ztn heyecan arıyom

0|0
    0|0
  • Bnce sen hiç önemseme ondan aşağılık yaratık yok bu dünyaya da buna emin ol

0|0
    0|0
    • 2ay

İçimden öyle diyorum hep küçükken evde aglardim ama artık onemsememeti ogrendim

• 2ay

Çok tesekkur ederim sayenizde kendimi iyi hissediyorum keşke daha önce bu siteye gelseydim artik onu takmiyorum gercekten :))

• 2ay

valla merak ettim seni

• Harikasın saygını bozma senin gibi düzgün bir arkadaşım olsun isterim

0|0
    0|0
    • 2ay

Fikir olarak sessiz kalmak özgüvenini artırıyor sen farketmesende

• 2ay

Bende her gün yazışmaktan bahsetmiyorum

• 2ay

Merhaba

Kızlar Ne Diyor 3

• Onlardan uzak dur ve umursama

0|0
    0|0
    • 2ay

İkisi de cok zor bana kalsa yanına hiç gitmicem ama çok ama çok fazla ortak tanıdık var istesem de istemesemde yanında oluyorum çok utangacim kimseye diyemiyorum gitmek istemiyorum diye neden diyecekler ozguvensizlihim ortaya çıkacak diye birşey diyemiyorum ama umursamamak için çalışacam :)

• Hemencabına bak

0|0
    0|0
    • 2ay

O an cevap vermeli miyim sence :/

• 2ay

Terazi falan burcu musun kızın sen?

• 2ay

Balık burcuyum bu duygusallık ondan galiba :/

• Bir kere yap sende sonra şakalaşıyoruz sonuçta değil mi de. Özgüven kolay kazanılmıyor

0|0
    0|0
    • 2ay

Haklısın özgüven kazanmak cok zor ve özgüven siz olmuyor o varken kendimi çok kötü hissediyorum hiç konuşmuyorum ruh gibi geliyorum insanlar sıkıcı olduğumu düşünüyor buyuzden

• 2ay

Haklısınız denicem

• 2ay

Kolay gelsin👊

Yükleniyor...