Hem aşırı milliyetçiyim. Hemde aşırı Erdoğan hayranıyım. Sizde Erdoğana sempati, sevgi duyuyor musunuz? Videoyada bakın?

Ben aşırı Türk Milliyetçisiyim. Türkçülere, Turrancılara aşırı sempati duyarım. Siyasi ideolojim Türkçülere çok yakın. Ümmetçi değilim. Milliyetçi, Türkçüyüm. Ama ve ama koyu aşırı fanatik bir Erdoğan hayranıyım. Onu 18 yaşından beri çok aşırı seviyom. Önceden ufakken sevmezdim. Solculara, chpye inanaraktan. 3 seneden beri aşırı Tayyip hayranıyım yaa. Ben onu çok seviyorum aşırı sempati duyuyorum. Muhafazakar falan değilim. Ama ona bazen geceleri dua ederim. Kafa yapımız birbirine çok yakın Erdoğanla. Bende istediğim bir şeyin olmasını, yapılmasını çok isterim. Kafama koyduğum bir hedefi er ya da geç gerçekleştiririm. Hem Erdoğanın hareketlerinde, mimiklerinde, ses tonunda liderlik var. Osmanlı hayranı bir aslan bu Erdoğan. Ben Atatürkü çok severim. Bir o kadarda Erdoğanı çok seviyorum. Erdoğan milliyetçi bir liderdir özünde. Neden 3 çocuk diyor en az. Neden milli silah, uçak helikopter yapıyor daha onun yaptığı iyi şeyleri yazsam gece olur. Ben Tayyipe hayranım. Ona canım feda olsun. Tayyipin sinirinede hayranım. Bu arada ben antikürytcuyümde. Türkçüler onu sevmiyor olsanız bile saygı duyun. Milliyetçi biriyim. Ve onu ben çok seviyom. O çok elit kaliteli bir insan. zaten milliyetçilerde türkçülerde çok seviyor bence. Başkanlığada evet diyin yaa.

• BAŞKANLIĞA EVET
    19%(3)27%(7)Oy Ver40%(4)
  • BAŞKANLIĞA HAYIR
    81%(13)73%(19)Oy Ver60%(6)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Hem gerçek Atatürkçüyüm. Hemde Tayyipin Askeriyim. Şu bir gerçekki Atatürk yaşasa Erdoğanı bu konjektürde destekler ve tutardı. Atatürkten sonra en sevdiğim kişi <3 RTE <3 . Atatürk Türk Milliyetçisi bir liderdir. Yaşasa bugünkü chpyi asla tutmazdı. Bugünün chpsi kürtçü, alevici, sosyalisti, barcı, diskocu, lgbt sevdalısı bir partidir
Atatürkten sonra en sevdiğim kişi Tayyip Erdoğan. Onu çok aşırı seviyorum. Çok zeki biri. Onun zekiliklerini yazsam detaya sığmaz. Mesela doğudaki tabelalarda sadece Türkçe olmasını isterim. Ama Akp pys kürtçe, ermenice tabelası yazdırdı. Neden böyle yapıyor. Çünkü destek kaybetmemek için. pkkya kaymasını engel oluyor kürtlerin. denge politikası güdüyor. Taşkınlık yapılmıyor. Aslında Tayyipte tabelada sadece Türkçe yazılsın ister. Ama politika.

0|0

En İyi Kız Görüşü

• İsrail dölu diye dovuyolar sonra israil bizim dostumuz diyolar
    Ama bence sende zekasi %60 olanlarimdansn uzulme hor gormuyoruz seni Allah vergisi iste akil

2|0
    0|1
    • teşekkür ederim bana zeki dediğin için (!)

• Ay icimden geldi valaha seni bir kinayip gidesim geldi

• @Jadeeem yine sen ve senin yorumların okumaktan keyif alıyorum doğrusu😊❤️

En İyi Erkek Görüşü

• adam nabza göre şerbet vermesini biliyor; bu gün dediğini yarın inkar edebiliyor bir gün milliyetçiliği ayaklarının altına alıyor, 2. gün ahmet kayacılık oynuyor, bir gün one munite diyor, mavi marmara diyor, yarın israile giderken benden mi izin aldı mavi marmara gemisi diyor :D kandırıldık aldatıldı.
    atatürkü sevmez onun laflarını kırpıp konuşur. hakimiyet milletindir (hakimiyet kayıtsız şartsız milletindir)
    en basiti ne mutlu Türküm yazıları toplandı dört köşede
    akp'nin çakma lilliyetçiliği oynamasının sebebi akp den hdp'ye kayan oyları milliyetçi laflar kullanım mhp2den çalmak :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ya allah askina adamin neyine sempati hayranlik duyuyorsun ya Ülkemizi ne hale getirdi bide ben ATATÜRKÜ çok Severim diyosun ya Yaziklar olsun😐 bir Atatürkün yaptigi seylere bak bir bu adamin yaptiklarina bak ya Ve kesinlikle Baskanliga Hayir Diyorum!

0|0
    0|0
    • Daha 19 luk bir bebek kızsın. eksi vermiyom sana o yüzden. Olayları bilerek yapıyorlarki Türkiyenin önünü kesmek için

• hahaha. seni ekmek arası yapar yerım tatlı kız seni. bak kapitalist Amerika kuklası fetoyla ülkeyi mahvedecekti. Tayyipin dik duruşuyla bu ülke dimdik şu an. birde şuna inan. Atatürk yaşasa Tayyipi bu şartlarda desteklerdi.

• Hahah ay çok komiksin diyecem ama..😞 Kardesim bak Darbeyi kim yaptirdi o Baskomutan.. Dedigin adam diyecem ama adam da degil😶 Asla desteklemezdi ya Yahu o Adam Atatürke ne hakaretler etti Ayyas dedi bilmem ne dedi ya sen bunlari unuttun mu yoksa bilmiyomusun Kardesim😊😊

• bu sitede gördüğüm en saçma insansın ya

1|0
    0|1
  • Senin şu yazdiklarina yorum yaparak vakit harcamaya değmez nickinden ne b. ok olduğun belli değil. al işte sonra ülke neden gelişemiyor...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Başkanlığa hayır.
    Milliyetçi biri Erdoğancı olamaz, ancak çakma milliyetçiler Erdoğancı olur

1|0
    0|1
  • Anti Kürtçü ne ln mk

2|0
    0|1
  • Safımız belli. Sonuna kadar Recep Tayyip Erdoğan.

0|1
    2|0
  • Nick i ne bakarak senin kafan çok karışmış diyorum chp liyim diyorsun Türkçüyüm diyorsun Erdoğan ı seviyorum diyorsun bu ne perhiz bu ne lahana turşusu

3|0
    0|0
    • Başkanlığa evet diyorum

• olabılır baskanlık

0|1
    1|0
Yükleniyor...