Hem aşırı milliyetçiyim. Hemde aşırı Erdoğan hayranıyım. Sizde Erdoğana sempati, sevgi duyuyor musunuz? Videoyada bakın?
Ben aşırı Türk Milliyetçisiyim. Türkçülere, Turrancılara aşırı sempati duyarım. Siyasi ideolojim Türkçülere çok yakın. Ümmetçi değilim. Milliyetçi, Türkçüyüm. Ama ve ama koyu aşırı fanatik bir Erdoğan hayranıyım. Onu 18 yaşından beri çok aşırı seviyom. Önceden ufakken sevmezdim. Solculara, chpye inanaraktan. 3 seneden beri aşırı Tayyip hayranıyım yaa. Ben onu çok seviyorum aşırı sempati duyuyorum. Muhafazakar falan değilim. Ama ona bazen geceleri dua ederim. Kafa yapımız birbirine çok yakın Erdoğanla. Bende istediğim bir şeyin olmasını, yapılmasını çok isterim. Kafama koyduğum bir hedefi er ya da geç gerçekleştiririm. Hem Erdoğanın hareketlerinde, mimiklerinde, ses tonunda liderlik var. Osmanlı hayranı bir aslan bu Erdoğan. Ben Atatürkü çok severim. Bir o kadarda Erdoğanı çok seviyorum. Erdoğan milliyetçi bir liderdir özünde. Neden 3 çocuk diyor en az. Neden milli silah, uçak helikopter yapıyor daha onun yaptığı iyi şeyleri yazsam gece olur. Ben Tayyipe hayranım. Ona canım feda olsun. Tayyipin sinirinede hayranım. Bu arada ben antikürytcuyümde. Türkçüler onu sevmiyor olsanız bile saygı duyun. Milliyetçi biriyim. Ve onu ben çok seviyom. O çok elit kaliteli bir insan. zaten milliyetçilerde türkçülerde çok seviyor bence. Başkanlığada evet diyin yaa.

  • BAŞKANLIĞA EVET
    19%(3)27%(7)Oy Ver40%(4)
  • BAŞKANLIĞA HAYIR
    81%(13)73%(19)Oy Ver60%(6)
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Hem gerçek Atatürkçüyüm. Hemde Tayyipin Askeriyim. Şu bir gerçekki Atatürk yaşasa Erdoğanı bu konjektürde destekler ve tutardı. Atatürkten sonra en sevdiğim kişi <3 RTE <3 . Atatürk Türk Milliyetçisi bir liderdir. Yaşasa bugünkü chpyi asla tutmazdı. Bugünün chpsi kürtçü, alevici, sosyalisti, barcı, diskocu, lgbt sevdalısı bir partidir
Atatürkten sonra en sevdiğim kişi Tayyip Erdoğan. Onu çok aşırı seviyorum. Çok zeki biri. Onun zekiliklerini yazsam detaya sığmaz. Mesela doğudaki tabelalarda sadece Türkçe olmasını isterim. Ama Akp pys kürtçe, ermenice tabelası yazdırdı. Neden böyle yapıyor. Çünkü destek kaybetmemek için. pkkya kaymasını engel oluyor kürtlerin. denge politikası güdüyor. Taşkınlık yapılmıyor. Aslında Tayyipte tabelada sadece Türkçe yazılsın ister. Ama politika.

0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...