Merhaba Gerçek Bir Hikaye Bu?

arkadaşlar ben yarı türk yarı japonum annem japon babam türk ben 16 yaşına kadar japonya da büyüdüm şimdi türkiyedeyim ama gördüklerim midemi bulandırdı bana türk insanı harika insanlar derlerdi bence öyle değil en azndan bir kısmı cok şerefsiz erkek olmama ragmen yüzüm kıza benziyor diye arabayla bırakmaya calışmalar laf atmalar evime kadar takip eden adamlar bıktım bunlardan bu olay erzincan da oluyor bu arada her gün yüzüm kız diye erkekler tarafından evime kadar taciz etmeler erkek erkeğe böyle şey yaparmı takip ettikleri zaman gidip soruyordum neden takip ediyorsunuz diye bana dedikleri yok seni takip etmiyoruz ama ben nereye girsem onlarda oraya giriyor nerede dursam onlarda ben gidene kadar orada duruyor evime gelince takip etmeyi bırakıyorlar bulanıma girdim japonyada böyle şeyler hiç yoktu ne yapmalıyım !

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• Bana troll gibi geldin. Erzincan'da yıllarca yaşadım %100 kız olmama rağmen başıma böyle bir şey gelmedi hayret valla 😂

2|1
    0|0
    • 2ay

erzincandamısın sen beni görmüşsündür o zaman bir kaç kez ama gerçekten evime kadar takip ettiler özellikle carşıya cıkan askerler bıktım artık yalandan telefon ile görüşme yapıyormuş gibi takip ediyorlar sonra ben bir yerde 10 otursam onlar karsıda bekliyor evime kadar geliyorlar

• 2ay

bunu bende bilmiyorum sizi inandırmam gerekmez sizin düşünceniz ben yaşadıklarımı sadece içimden gerçekleri yazdım

• 2ay

@sahtimsahbazoldum aynen ya. Arkadaş Erzincan'dan sıkılmış galiba Japonum diye dolanıyor 😂

En İyi Erkek Görüşü

• Alisirsin

0|0
    0|0
    • 2ay

alışılacak gibi değil farklı giyiniyorum diye takip etmeler saçım kahverengi diye laf atmalar saçma saçma eve kadar takip etmeler

Kızlar Ne Diyor 7

• Birincisi konunda inandiricilik yok ikincisi baska bir sorunda kiz oldugunu soylemissin. Belki dalga geciyorsun kendi capinda egleniyorsun fakat yalancilik karakterine isliyor farkinda degilsin. Burda insanlari kandirarak eline bisey gececek zannediyorsun.

0|1
    0|0
    • 2ay

yok hayır ciddiyim bu konuda yalana gerek yok gerçekten başıma geldi böyle birşey hatta 1-2 haftadır evime kadar takip ediyoırlar

• 2ay

Baslarim kardesine gelmis burda milletle oynuyorsun! birde adamdan sayip gelip yorum yapiyoruz ayiptir ya bu kadar sahtekarlik olmaz!

• 2ay

inanmamak sizin elinizde ben kimseyi kandırmıyorum

• Coolcugum doğu demek Turkler demek değil yalniz. Doguda Ermeni ve Kurtler yogunlukta. Türk milleti asildir böyle şeyler olmaz. Batıya gel kızlar sarkintilik yapsin.

0|1
    0|0
    • 2ay

ya normalde babam izmirde çalışıyor 1 yıl izmirde kaldıgım zaman haklısın öyle birşey yoktu ama doğuya erzincana ünv okumak için geldim zaman erkekler evime kadar takip edip laf atmalar ne yapmam gerek

• 2ay

Konusu sahte zaten bosver ne oldugu belli degil😊

• 2ay

inkar ederlerse ne olacak mobeseden baktıramazmıyım o zaman

• Senaryon iyiymiş. Arkadaşlar aranızda Kürt senarist tanıyan varsa arkadaşa yardımcı olsun.

0|0
    0|0
  • Lütfen kendine dikkat et

0|0
    0|0
    • 2ay

cok ciddiyim sizce neden takip ediyorlar

• 2ay

@sahtimsahbazoldum bak sen yanlış anlamışsın ben kız değilim kardeşim de kullanıyor

• 2ay

Sana tek kelime yorum yapmayacagim artik burda gercekten birilerine yardimci olalim diye gelip gerekirse yol gosteriyoruz birileride sirf gulup eglenmek icin kullaniyor bunu ayiptir kardesim ya hadi kolay gelsin

• fakesin

0|0
    0|0
  • Japonyaya dön sen bence

0|0
    0|0
  • Erzincanin neresi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ankara'dan öteyi geçmemek lazım 😂

0|0
    0|0
    • 2ay

aslında İzmir de babamın işi ama ben üni okudugum için erzincandayım özellikle askerler takip ediyor

• 2ay

Yaşanacak yerler değil insanı da garip çok bağnazlar. Babamın yüzünden kaç şehir değiştirdik Mersin'e geldim şimdi rahatım

• 2ay

bende ünv okudugum için erzincandayım ama böyle devam ederse ünv bırakıcam babamın yanına dönücem

• Japonya'ya dön

0|0
    0|0
  • Yok artık ciddimi o sizin ordadır

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...