Böyle birine dost der misiniz?

Genelde sanaldan konuşuyoruz ama aynı okuldayız. Bu yıl bol bol zaman geçirmeyi planlıyoruz ama o dersleri sallamıyor. Ben dershaneye gidiyorum o gitmiyor bu yüzden çok boş vakti var sürekli milletle geziyor. Benimleyken hiç küfürlü konuşmadı ama başka bir kankasinin fotosunun altına "oç." Kelimesini eklemiş. Kankasi da onun fotoğrafına ekledi kanka sadece gülüp geçti. Bana azcık sosyal ol çevre yap falan diyor. Çılgın Kız ol dedi ama boyle de iyiymişim tabi. Sosyal medya şifrelerimizi birbirimize verelimmi dedi. Biraz gerildim, böyle biriyle dost olur musunuz?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bu insandan sana yarar degil zarar gelir okulunu bitir iş güç sahibi ol iste ozaman geznek için vaktin olur hayatını alt üst eder bu insanlar

0|0
    0|0
    • 2ay

Bende öyle düşünüyorum annem izin vermez zaten o kızı pek onaylamıyor.

• 2ay

İyiligini düşünüyor ailen uzak dursan yararina senin

En İyi Kız Görüşü

• Kendisi yoldan çıkmış seni de kötülüklerine alet etmeye çalışıyor sen aklını başına al bugün çalışmazsan yarın rahat edemezsin üstüne de pişmanlıkların keşkelerin eklenir bir de

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Herseyi anlarım da şifre vermek azcık sosyal ol demek neyinkafasi ya

0|0
    0|0
  • Sanal Alem Yalan Alem

0|1
    0|0
  • Neden istiyor şifreyi saçmalık

0|0
    0|0
  • Kafalarınız uyuşmuyorsa fazla zorlamaya gerek yok bence.

0|0
    0|0
  • Üzülmeyi göze aliyomusun kimseye sifreni verme derim ama

0|0
    0|0
  • Hic yanasma abicim karakterleriniz zit... Sen okumana bak.

0|0
    0|0
  • Kac kac kac sakat o cocuk benden söylemesi

0|0
    0|0
  • iydir iyi

0|0
    0|0
    • 2ay

pardon yanlış yere yazdım :D

• 2ay

syhtr et :D yüzüne bile bakma ipin ucunu bir kaçırdınmı hayatın darmadağın olur.

• 2ay

13 yaşındayken 10 tane sevgilisi falan olmuştu, adım şuna çıkacak teklifi kabul edeyimmi diye bana soruyordu.

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...