Ne yapmaliyim yardimci olabilir misiniz?

Bugun üniversite icin eskisehire gidiyorum hatta otobuse binicem birazdan orda tanidigim hic kimse yok ve amasya gibi kucuk yerden gidicem alisamam diye kotkuyorum orada gidebilecegim yerler neresi sehirde ulasim nasil yardimci olacak?

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• Geri dönmek istemeyeceksin oradan, ulaşımı da zaman geçirilecek yerleri de Türkiye'nin en güzel öğrenci şehridir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sen küçük şehirden gidiyorum diyorsun da benim çok arkadaşım oldu köyden gelen unvtye. O yüzden alışma konusunda endişelenme. Şimdiden de bunları dusunme bir git yerleş sonra çık etrafa bak nerde ne var. Ben ilk gittigimde yurtta tanıştığım bir kızla en yakındaki avmye gitmiştim yürüyerek. Dönüşte yolu karıştırdık çocuklara falan sorduk ama bulduk. Sknra her gün yurudugumuz yol oldu. Yani çok takılma gidince cozersin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Ohoo, daha ilk günden başlamışsın.. Bir git de önce, Türkiye'de en güzel üniversite okunacak şehre gidiyorsun.

0|0
    0|0
  • Otogarda in tramvay var üstlerinde yazar nereye gideceği zaten. osmangazide mi Anadolu da mı okuyorsun? alışma konusunu dert etme çok büyük değil ulaşımda gayet basit tramvayla gidersin istediğin yere

0|0
    0|0
    • 2ay

Anadolu

• 2ay

Tamam bin tramvaya orada güzergahı var zaten ayrıca kime sorsan da yardımcı olur ulaşım hemen ayağının altında otogarda inip giriyorsun içeri karşıya çıkışa yürü orda hemen sor bekçi abiye gönderir seni başka bişey

• Eskişehir görüp görebileceğin en sakin, huzurlu şehirlerden birisidir bana göre. Ulaşımı da çok büyük sıkıntı değil zaten çok büyük bir şehir de sayılmaz.

0|0
    0|0
  • O kadar şanalısın ki anlatamam yerinde olmayı isteyen milyon insan var. Bende aileme düşlün biriyim ama keşke o yıllar geri gelse de üniversteye geri dönsem diyorum inan. Sakın kendine azap etme arkadaşlar aileden yakındır unutma

0|0
    0|0
  • Eskisehirdeyim yardimci olurum istersen

0|0
    0|0
    • 2ay

Nerde okuyosun nerde kaliyosun ona gore ulasim var alisinca cok seviceksin burayi

• 2ay

Yurtta kalicam yardimci olursaniz sevinirim

• 2ay

Tabiki ister ozel yaz isyer takip et her turlu soruna cevap verebilirim

• saçmalama zamanla alışırsın arkadaşların olacak orada yanındaki kişiyle muhabbet et eğer o da eskişehirdeyse arkadaş olursunuz.. eskişehirde okuyan kız arkadaşm var sana onu önerebilrim iyi birisidr yardım eder sana

0|0
    0|0
  • Tam yerine gidiyosun okumaya 1 ay sonra tanımazsın bizi

0|0
    0|0
  • Amasyadan oraya gitmek iyi gelir sana. Eskişrhir güzel yer

0|0
    0|0
  • Eskişehirde senden bir sürü var korkma

0|0
    0|0
  • Tek gitmen kötü olmuş anan baban nerde

0|0
    0|0
  • Eskişehir bir çok şehirden güzel ulaşım konusuda kolay. Pazartesi eskişehirdeyim. 222de

0|0
    0|0
  • Süper biyer keşke senin yerine olsaydım !! Ben de orda okudum

0|0
    0|0
  • kalacagın yer bellı mı?

0|0
    0|0
  • Hiç birşey bulamaz isen google haritalar a yaz

0|0
    0|0
  • Bişey olmaz korkma Eskişehir güzeldir. Üni için çok çok iyi baktın olmadı ankaraya gelirsin takılırız :) hızlı trenle 1,5 saat :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Trakya gibi ufacık yerden istanbula. gittim yani korkma 1 haftada alisirsin

0|0
    0|0
    • 2ay

Ailemsiz biyere gitmezdim birazda o var

• 2ay

Ben hiç yurtta kalmadım hep eve gidip geldim eğitim hayatımda inan en fazla 1. hafta

• 2ay

Ayrıca eski şehire gitmedim hiç ama şanslısın çok güzel öğrenci yeri. imis

• ilk başlarda zorlanırsın

0|0
    0|0
  • Güzel bir yere gidiyorsun canlı bir ortama. Sen bide bana sor gittiğim yer ölü 😣

0|0
    0|0
Yükleniyor...