Annem oda ışığıma taktı ne zaman acik gorse beddua ediyor?

Odamda saat 3 4 lere kadar biseylerle ugrasirim. ya ders calisirim ya sivri kovalarim. Annem gece kalkip gorunce hep beddua ediyor. Elektrik de elektrik. Fatura fatura. Ben 3 e kadar isik acik otursam onun derdi elektrik faturasi. Ne yapicam ya sinirleniyorum cenesini dinlemekten

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yaklaşık 10 tl ye satılan led ampullerden al. 8w civarı elektrik tüketimi var. Bir buzdolabının veya televizyonun ortalama 600w yaktığını düşünürsen ne kadar tasarruflu olduğunu daha iyi anlayabilirsin

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Elektrigi kapa telefonun isigini kullan ya da mum yak annen bu defada perdeler perdeler diye bagirir

1|0
    0|0
  • tasarruflu ampul tak odana 30 gün boyunca açık kalsa 5 tl yakar nesine sinirleniyo bir paket sigara 10 tl..

0|0
    0|0
    • Beyaz ampu zaten tasarruflu degil mi

• evet işte floresan lamba çok daha az yakanı bile var led floresanlar. pc hatta telefon sarj cıhazları tv daha fazla harcar. yok ya işte belli bir yaş akkor lambalarla büyüdü birde kol gibi fatura dayadılar bu ülkede güzelim insanlara bu bilinç altı ile yetişen bizden önceki kuşak mum görse çok yakmasın diye üfleyip söndürür.. tanrı yardımcımız olsun..

• Haha kardes değiliz demi benim annemde aynı da 😁

1|0
    0|0
  • Kıyamam sana ☺☺☺ Nasıl beddua ederler sana 😊😊😊

1|0
    0|0
  • anneye laf etme taş olursun

0|0
    0|0
  • Faturanın yarısını ödeyecek işe gir

0|0
    0|0
  • Masa lambasından alabilirsin :)

0|0
    0|0
  • Hepimizin aynı , boşver..

0|0
    0|0
  • tek kaçışş kocaa 😂😂

0|0
    0|0
  • Annen ekonomiye can katmaya calisiyo anne olunca sende anlarsın :))

0|0
    0|0
  • Benim annem ilk bas kiziyordu kuvukken sonra alisti cocukluga geri dondum

0|0
    0|0
  • Kadın haklı

0|0
    0|0
  • Ayrı eve çık kafa rahat olur.

0|0
    0|0
  • Led ampül al 6W lık konuşamaz :D

0|0
    0|0
  • 3-4 arası ders çalışmak ve sinek kovalamak.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Başka bir şeyin Sinirimi senden alıyor

0|0
    0|0
  • Benim ninemde oyle

0|0
    0|0
  • bouna edilen beddua kabul olmaz

0|0
    0|0
  • ya bizimkilerle odalar karşılıklı. ışık açık olunca uyuyamıyolar diye azar yiyorum bende :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...